Bir kız Size açılsa nasıl karşılarsınız? çok mu basit yoksa beklemelimi?

Diyelim kızdan başta etkilendiniz fakat duygularınız git gel gibi bişey bir önemsitorsunuz kızı bir aklınıza bile gelmiyor
Daha yeni tanıdığınız bir kız arkadaşınızın arkadaşı sizin isteğinz ile arkadaşınız sizi arkadaş yaptı.

Kız sa erkeğin bir ilgili bir ilgisiz bir gün mesaj atar bir gün hiç atmaz ama kızsa kafaya taksa erkeği. Açıkça hoşlanıyotum senden eğer arkadaşça görüyo isen daha görüşmeyiz bişeyler varsa sana daha yakın olmak isterim dese bir erkeğin hoşuna gidermi

Ve kız hiçbir erkeğe aaçılmamış genelde peşinde erkek koşturur uğraştırır erkeği. ama bu sefer ilk kez birine açıldığını dese ne olur.

Özellikle belirtmem gereken erkeğin duyguları ne belli değil bir var bir ypk gibi. sadece başta karşılaştığonda kızdan çok etkilenmişti üç kez karşılaşma sonunda arkadaşı tanıştırdı

0|0
13

En İyi Erkek Görüşü

• Cesaretli kızmış derim

0|0
    0|0
    • Basit gelirmi hoilanacağın varsa yok olurmu

• Yok olmaz. La öyle bir şey. Basit olur muyum algısı yüzünden inadınıza naz yapıp duruyorsunuz. Doğal olan abicim. Doğal kadın 5 adım öndedir. İstiyorsan istiyorsun. İstemiyorsan istemiyorsundur bu kadar basit. Onun gözünde ne olurum diye düşünmekten vazgeç. Ya da nasıl hoşuna giderim diye. Başta rol yapacaksın sonra kendin olduğunda ne olacak? değiştin mi diyeceğiz?

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

12
  • söylemelisin ne kaybedersin ki
    o söylesin
    o mesaj atsın
    o arasın
    o seni seviyorum demeden ben söylemem
    o özür dilesin
    o gelsin
    karşı tarafı bekledikçe sadece zaman geçiriyorsunuz boşuna sevgisiz sen söyle ilk adımı sen at inan kendinden hiçbir şey kaybetmezsin mutlu bile olabilirsin belki de

0|0
    0|0
    • Varya canım buzamana kadar hep peşimden koşturtum umursamaz oldum hep erkekler açıldı o şekilde sevgili oldum ama sonuç ayrılık

Şimdi tam tersi baştan beri bişeyler hissediyorum ve buzamana kadar zor kız oldum ama sırf hırs ulaşılmaz gördüklerinden biraz da koştular peşimde. Bu sefer tam tersi ben desem düşünür oldum ilk kez. Dediğin gibi kaybetcek ne var zaman kaybı olmayacaksa olmaz hiç oluru varsa da açıklığa kavuşyr

• aynen öyle

• Nazsız kız olmaz ama naz yapmadan veren kız candır. Veren derken yani niyetini belli eden ama şunu untma niyetini hemen belli edersen karşı tarafın götü kalkar.

0|0
    0|0
    • Haklısın ben hiçbirzaman kızın açılması taraftarı olmadım hatta ýadırgarım. ama bu sefer içimde tutamaıyorum.

• Tamam beklicem ona göre karar vercem

• Yani şimdi hızlı giden atın boku seyrek düşermiş
      Sabreden derviş muradına ermesede tüzü gülmüş.

• derimki ne kadar egosuz samimi kendini beğenmemiş bir kız

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...