Hiç tipim değil ama evde kalmak istemiyorum şans versem mi?

Ben 25 yalındayım çalışıyorum. Bu güne kadar hiç erkek arkadaşım olmadı. Gerek ben erken buldum istemedim gerekse beni beğenenleri ben beğenmedim. Ama artık yaşım geldi evlenip yuva kurmak istiyorum ben de. Benle ilgilendiğini öğrendiğim biri var ama hiç tipim değil. Benim istediğim uzun boylu yapılı sert kendinden emin birisi. O Orta boylu sessiz sakin utangaç ve küpeli biri. Artık buna da olmaz dersem evde kalıcam sanki. Napsam?

0|0
2148

En İyi Erkek Görüşü

• Seni önemsiyorsa şans tanı tabiki neden vermiyosunki o uzun boylu sert adam belki bu çocuk kadar değer vermicek sana bu arada misal ben de uzun boylu kendin emin biriyim lakin banada istediğim gibi biri hiç denk gelmedi eğer ki bana gerçekten değer veren biri çıkarsa bu saatden sonra kesinlikle şans veririm vesselam

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• bence şans ver bazı insanlar sana dıştan soğuk gelebilir ama tanıdıkça seversin tanışıp konuşmadan bunu anlayamazsın :) bir çay iç bence

2|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

2047
  • Evlenecek kadar olgun olduğunu sanmıyorum henüz. Bakış açın, korkuların, beklentilerin.. bir evlilik için yetersiz olduğunu gösteriyor. Zaman ver kendine ve bakış açını gözden geçir bence.

0|0
    0|0
  • Sanki sen adriana lima sın. Neyine güveniyorsun da uzun boylu yakışıklı atletik bir erkekle evlenmek istiyorsun? Böyle bir erkeği hakedebilmen için seninde vasatın üstünde güzelliğinin olması gerekir. Yoksa kalın bacaklı kısa boylu bıyıklı koca gtlü bir tipin türk kezbanıysan hiç kusura bakma bacım sen öyle uzun boylu yakısıklı atletik erkeği anca rüyanda görür orda sevişir ve orgazm olursun :)

0|0
    0|0
  • Hayatinda eline erkek eli degmemis mk muhtemelen sen de karsi cina icin cekici biri degilsin, hangi özgüvenle uzun boylu yapili sert birini istiyorsun aklima almiyor.

0|0
    0|0
  • Ismarlama olmuyo işte. :) bende iri gögüslü dolgun kalcalı isterım tabi ama Şu an sevdigim kişi bu özelliklere sahip degil anlıyıcagın ısmarlama olmuyo konuş bak diyicem ama küpeli soyle önce onu cıkarsın. :)

0|0
    0|0
  • şimdi evde kalma işini unut sen millet 40 na kadar evde menapoza girip öyle evleniyor bence pekle sonuç olarak 50 sene aynı yatağa yatcağınız şimdi evlenseniz

0|0
    0|0
  • küpeli biri diyerek küpe takanlar sanki yumuşak vur ensesine al ekmeğini tarzı imada bulunuyormuşsun gibi oldu

0|0
    0|0
    • Yok estağfurullah ben öyle bişey demedim. Sadece bir erkeğe yakıştırmıyorum ben küpeyi

• o şekildeyse bişey diyemem tabi şahsi görüşün

• Baskın bir profilsin sana sert bir erkek lazım yoksa ileride eşini aldatma potansiyelin gerçekten yüksek ! bu adama gelince yazarken bile mırın kırın ettiğin biri ile nasıl bir yuva kurabilirsin?

0|0
    0|0
  • Önemli olan dişilik / yakışıklılık değil arkadaşım #kişilik... ;-)
    E haliyle #kişilik li hatun kişisi çıkmadı karşıma bende evde kkaldım #GalibaHeraldeSanırsam... :/

0|0
    0|0
  • Hatun sen direkt fiziğe girmişsin ama karakterden sınıfta kaldın. Önceliklerini değiştir ciddi düşüneceksen.

0|0
    0|0
  • sevmediğim biri ile olacağıma evde kalırım daha iyi.

0|0
    0|0
  • Sen bir tipini göster hele bakalım hak ediyor musun istediğin gibi birini?

0|0
    0|0
  • Sevmiyorsan kendi isteklerin için insanların duygularıyla oynama. Elbet bir gün sana göre biri karşına çıkacaktır☺😊

0|0
    0|0
  • Direk dış görünüşten bodozlama daldin...

Sen mutlu olmazsin

0|0
    0|0
  • Kesinlikle yapma boyle bisi ya icine sinmeli her kalkistigin iş bence :(

0|0
    0|0
  • Beğenmediysen çocuğu oyalama boş yere.
    Evde kalmazsın merak etme..
    Vardır bir yerlerde nasibin..

0|0
    0|0
  • belki bu istediğin şahıstan sana daha iyi bakacak
    o istediğin kişi aldatacak seni veya dövecek bunu düşündünmü

0|0
    0|0
  • Sakın tipin olmayan birine evet deme ona kocam diyeceksin zor olur.

0|0
    0|0
  • Evde kalmak nedir yaa.. İstemiyorsun diye evlenememe korkusuyla kimseyle ilişki yaşama.

0|0
    0|0
  • Evde kalmamak için evlenirsen hem kendine hem de o adama ihanet edersin.

0|0
    0|0
  • Uzun boylu, yapılı, sert demesen üstüme alınacaktım

0|0
    0|0
  • sen evlenme ve hiç kimseylen evlenme oğlanlara yazık ya

0|0
    0|0
  • Evlenme çünkü hayatınız zindana dönebilir sevdiğin insanı bulunca şey yap

0|0
    0|0
  • Seni daha mantıklı düşünmeye davet ediyorum. 25 Yıl beklemişsin. Biraz daha beklesen ne olacak sanki. Bir ömür boyu tipin olmayan biriyle aynı havayı solumak bence akıl karı depil bende 27 yaşındayınm bırakın birlikteliği hiç kız arkadaşım dahi olmadı yani hiç kız arkadaşım olmadı diye ben tipim olmayan biri dünyada benim için kalmış son dişi olsa bile kabul etmem. Sana tavsiyem her şeyi zamana bırak ve 25 yaş o kadar da ileri bir yaş değil. Lütfen daha geniş ve daha akılcı düşün. Evlilik ciddi bir müessedir. Bu hayatında adım atılmış ilk ve son imzan olmasını temenni ederek sizlere şans diliyoreum

0|0
    0|0
  • Çocuğun küpeli olmasına niye taktın ki sen bu kadar

0|0
    0|0
  • Sadece evlenmek için evlenirsen hata yaparsın. Onun için istemiyorsan kabul etme.

0|0
    0|0
  • Yanlış kalpte olacağına yalnız ol daha iyi derim, hem kendini hem onu yıpratırsın

0|0
    0|0
  • Sipariş ver bir haftaya isteğin gibi biri gelir kargo ile :D

0|0
    0|0
  • Hic bulasma bence daha zaman var agritma dertsiz başını

0|0
    0|0
  • bence evlilik ciddi iş öyle içine sinmeyen biri ile olması sakıncalı

0|0
    0|0
  • istediğin kriterlere uyuyorum... ileride pişman olacağına, hiç başlama daha iyi...

0|0
    0|0
  • sen bunun için evlenme mantığına ve kalbine bak nasıl

0|0
    0|0
  • Sessiz insandan korkacaksın

0|0
    0|0
  • Ver.

0|0
    0|0
  • Senden de es olursa bende ne diyim.