Erkeklerle konuşamıyorum yardım edin arkadaşlar?

Erkeklerle konuşamıyorum çok utanıyorum birazda kendime güvenmiyorum çünkü kendimi sevmiyorum ne yapabilirim dalga geçmeyin lütfen bende böyleyim işte

0|3
524

En İyi Erkek Görüşü

• Çok güzel olmak veya çok yakışıklı olmak mesela bunlar mı sebep? Bunlar utanmanı mı sağlıyor. Kimse kimseden üstün değil bunu asla unutma ama asla ve kuldan ne diye utanıcaksın ya. O çok güzel dediğimiz kızlarda yemek yiyor, su içiyor ve afedersin ama kol gibi sıçıyor ne üstünlüğü var mesela ben bunu bir erkek olarak dile getiriyorum yok ne üstünlüğü var. Allah nezdinde çok ama çok aciz olan bir varlık, nitekim hepimiz öyleyiz bunu düşün ve buna göre hareket et o zaman kimseden utanmazsın.

1|0
    0|0
    • Kendimi sevmiyorum ve beğenmiyorum uzaktan iyi gibiyim ama yakına gelip onun benim koyu lekelerimi farketmesini istemiyorum ne yapacağım bilmiyorum

• Peki kardeşim ben acizane yorumumu yaptım sağlıklı düşününce doğruyu bulacağına inanıyorum Rabbime emanet olasın.

• Çok teşekkürler

En İyi Kız Görüşü

• konuşmak için ayrı bir çaba sarfetme , olmadk bahaneler üretme. konuşmak istediğin bir konu varsa konuş ve bunu yaparken onun ne düşüneceğini , sni elelştirecğini falan düşünme. sadece konuş.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

423
  • Benim de böyle bir erkek arkadasim vardi. Kizlarla konusamuyordu ne yaparsak yapalim. Alisicaksin artik gore gore konusa konusa alisman lazim. Yapicak sey yok kalkipta sana sunu sunu yap diyemem. Sana kalmis birsey. Hayata pozitif bak. Hayat bize verilen en guzel ödül unutma.

1|0
    0|0
  • Sagopa der ki;
    "Geç ve köşene otur suskun !
    Senin zamanın degiL bu zaman
    Önce konuşmayı öğren sonra kolay kavran
    Bu yollarda çok iyi olmalı manevran ve mis gibi kokmalı sunduğun manolyan"

0|0
    0|0
  • kendine güven kendini sev erkeklerle konuşmasanda olur ama rahat ol biri gelip senle konuşmaya teşebbüs ederse kem küm etme selam de hal hatır sorarsa cevap ver rahat olmak önemli

0|0
    0|0
  • hemen olmaz o ısler bıraz bıraz acılmaya calıs bır sure sonra ılerlemenı kendın goruceksın reel olmasına gerke yok sanaldan bırını bul kaynatıcak o bıle yararlı olur

0|0
    0|0
  • Biraz xesaret oncelikle gizli kullanici olmaktan cik mesela Şu an

0|0
    0|0
  • Kendine karşı güven eksikliğin var ama utanman ahlaklı birisi olduğunu gösterir bence üzülme böyle daha güvende kalırsın bende o tür kızlardan hoşlanırım bulaşık sırnaşık kızları sevmem👍

0|0
    0|0
  • Heyecandan mı konuşamıyorsun. Hiç olmadığı içindir. Biriyle görüş heyecanını atarsan dilinde açılır sıkma canını

0|0
    0|0
    • Yakışıklılarla konuşamıyorum çünkü onlar çok güzel kızlara bakacakmış gibi geliyor ve sürekli güzelliğe önem veriyor herkes

• Ben tavsiye almak için sordum bu soruyu beni yorumlasınlar diye değil. Varsa bir önerin cevabını yazarsın 😐

• Yok sen bu akılla evde kalırsın. Benden söylemesi 😀

• Guvendigin birini buldugun da konusursun ama guvenilecek erkek yokki piyasa kizlar icin de ayni sey gecerli

0|0
    0|0
  • bende öyleyim bu yüzden terkedilmişliğim var :) ama bu zamanda böyle olman daha iyi bence

1|0
    0|0
  • Gel konuşmaya benle başla sosyal medyadan ön ayak olsun.

0|0
    0|0
  • dalga gecilecek birsey yok sen gaz buradan sorununu cozmeye calisalim

0|0
    0|0
  • Himm bunu dusunme soru sor soru sormak senirahatlatir

0|0
    0|0
  • Merhaba nasilsin bak bu konu cok basit tanismak istiyorum sizde istersen iz

0|0
    0|0
    • Nasıl olacak anlatırmısın sanaldan konuşuyorum yüzyüze konuşamıyorum

• Ben bir keresinde bir erkeğe faceden açılmıştım ama o beni reddetmişti 3-4 yıl falan oluyor hala bunun etkisi var

• Seni istemeyeni sende isteme o kaybeder sen gelecege bak hayat devam ediyor

• konusma bnce sevgilin eşin olabilecek erkege alış daha iyi

0|0
    0|0
  • ver numaranı ben alıştırırım seni. :)

0|0
    0|0
  • Bisidicem cewpyazbi

0|0
    0|0
  • Bosver konusmasanda olur.

0|0
    0|0
  • bendede öyle :(

0|0
    0|0
  • ben erkeğim konuşma konuş benle

0|0
    0|0
  • Sosyal aktifitelere katıl

0|0
    0|0
  • Neden insan yemiyoruz ki..

0|0
    0|0
  • Bende kizlarla konuşamiyorum napcaz?

0|0
    0|0
  • deneyelim?

0|0
    0|0
  • konuşman gerekmiyorki ,

0|0
    0|0
  • ben de konuşmazdım konuşmayı denedim. her şeyi batırdım. benden nefret ediyor şu an :(

0|0
    0|0
    • Noldu anlatsana

• konuşuyorduk. bikaç gün sonra iltifat ettim cevap vermeyince bişey daha yazdım o da kırıcı bir şey söyledi. ben de sinirlendim bayağı yardırdım bildiğin sonra da özür diledim çünkü o kadar şey yazmama rağmen benle hala konuşuyordu. haftasonu beraberdik gezide. 2 gün boyunca yüzüne 1-2 kere anca bakmışımdır o da o baktığı an çevirdim. konuşmadım da hiç. o da aynı tabi ki :/ bana svmek haram zaten

• önce birini bul seviş geçer

0|0
    0|0
  • En iyisi böyle

1|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...