BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Sürekli bakan erkeğin amacı nedir?

Öncelikle merhaba. Benim içimi çok sıkan bir konuyu paylaşmak istiyorum. Okulda uzun bir süredir bana bakan bir erkek var. Ben de ona bakıyorum. Sadece bakmak değil yalnız. Benden hoşlandığını anlayabiliyorum. Aynı zaman da ben de ondan hoşlanıyorum. Okul dışında aynı ortamda bulunabileceğimiz yerler var. Fakat beni şüpheye düşüren bir konu var madem bu çocuk benden hoşlandığını bu kadar belli ediyor neden hala benimle tanışmaya çalışmadı? Bu yakınlarda onu facebooktan ekledim. O da bana adım atmıştı bana düşen kısmı yaptım yani. Şimdi sıranın onda olduğunu düşünüyorum. Ne yapmam lazım lüten yardım edin. Sizce amacı nedir? Yorumlarda olay hakkında ayrıntı verebilirim
Güncellemeler:
Bana yardımcı olanlar hepinize çok teşekkür ederim😊😊

0|0
97

En İyi Kız Görüşü

• kendini ağırdan alma derler seni kaybetmek istemiyor icraat yosa

1|0
    0|0
    • Anladığım kadarıyla reddetmemden korkuyor demek istediniz.

• bir süre devam et gelip konuşacaktır ya da seni bir başkasıyla çıktığını düşünürse konuşmaya bilir

• Ben belli ettğimi düşünüyordum ama sanırım olmuyormuş. Tecrübesizlik işte☺ neyse artık gülümsemeye çalışacağım...

En İyi Erkek Görüşü

• Okumadım ama haklısın kardeş

1|0
    0|0
    • Saolun☺ ama okursanız fikrinizi almak isterim

• Teşekkürler eig için :)

• Rica ederim😊

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

86
  • Valla aynı durum bende de var. Zaten başlığı görür görmez açtim hemen. Çok uzun süredir bakışıyoruz. Ben faceden falan da ekleyemedim. İlk adımı onun atması gerektiğini düşünüyorum. Ama o sadece bakmakla yetiniyor :( :/
    Bu durum beni çok üzüyor ama sanırım sandığım gibi benden hoşlanmıyor. Hoşlansa gelip konuşmaz mıydı?

1|0
    0|0
    • Ben de aynı şekilde düşünüyorum. Hatta resmini bile beğendim. Onun beğenmemesi beni ikilemde bırakan şey zaten. Ben de hep bu başlıkları okuyordum bir de kendim açayım dedim😊😊 ben o ilk adımı attıgı için cesaret aldım zaten ama sen de istek atabilirsin

• Biraz daha beklemeyi düşünüyorum. Belkii bir şeyler olur :) pek sanmıyorum ama

• Neden hemen umutsuzluğa düşüyorsunuz ki?

• En gıcık olduğum erkek tipi. Bakar bakar ama icraat yoktur

3|0
    0|0
    • Evet öyle olunca iki tarafta sadece bakıyor.

• Benim de başımda vardı ama benden 5 yaş küçük olduğunu öğrendim. O da anladığım kadarıyla bu nedenden vaz geçti. Öyle tahminim.

• Vazgeçmek çok acı olamalı. Umarım bir daha böyle bir durum yaşmazsınız. Ben de yaşamak istemem. 😞

• Amacı yok elemanın başına iş açma sende herşey yollunda bence :)

2|0
    0|0
    • Ne gibi? 😊

• Dediğim gibidir büyük ihtimalle. Bırak kendi işlerini yoluna koysun zamanı olursa sana karşı boş değilse yazacaktır zaten.

• Bakalım artık

• seviyoo ama söyleyemiyo ya başka sevdii vardır ya da utangaçlık

2|0
    0|0
    • Başka sevdiği olsa aylardır bakmaz bence ama o da bir şık. Utangaç biri de değil. İnsan sevdiğine karşı utangaç olur o da ayrı mesele😀😀 çok karışık durumlar yani😊

• Sen bilirsin ama bence adım atma aklında net olsaydı her şey adım atardı

1|0
    0|0
    • Evet 😊 ben de onun duygularından emin olmadan adım atmak istemiyorum

• Hayırlısı olsun.

1|0
    0|0
  • Bence sen ona baktığın için bakıyo olabilir bundan sonrasını ona bırak

0|0
    0|0
    • Hahaha😀😀 keşke öyle olsaydı. İlk o bakmaya başlamıştı ben onun için bakmaya başladım

• Abazan olabilir sis

1|0
    0|0
    • Çok masum gözüküyor oysa ki. Ama belli mi olur😀😀

• hoşanıyodur belki

1|0
    0|0
    • Yüksek ihtimalle ben de öyle düşünüyorum

• Asik galiba sana

1|0
    0|0
    • Öyle mi dersiniz 😊 peki ne yapmam lazım? Ben ilk olarak tanışmanın uygun olacağı fikrindeyim. Ancak ikimizde zar zor adım attığımız için zor olacak gibi gözüküyor.

• Yani en dogrusu senin düşuncen

• Ben de herkesin fikrini alıp öyle karar vermek istiyorum

• seninle sevgili olmak istiyor

1|0
    0|0
  • Kaç aydır sürüyor bu bakışma

1|0
    0|0
    • Yani aralıktan beri.

• Allah sevdiğine kavuştursun o zaman ne diyelim ha bu aada arkadaş ortamı nasıl kızlarla felan takılan birimi arkadaşları ile ortamı nasıl

• İnşallah 😊. Kızlarla konuştuğunu çok görmüyorum sadece merhaba ve türevleri gibi şeyler diyor. Ha ayrıca benim yanımdayken hiç alakası olmadan hocalarla sohbet kurmaya çalışıyor. Herkese merhaba diyip laf atıyor. Yani benim anladığım çevremde fazla kalmaya çalışıyor. Araya sokmak istediğim kızda eski arkadaşı sanırım liseye başladıktan sonra eskilerle kopmuş.

• Utangaç olabilir

1|0
    0|0
    • Aslına bakılırsa öyle biri olmadığını arkadaşlarımdan öğrendim. Ancak belki hoşlanıyorsa bu yüzden olabilir.

• valla bende yaşıyorum o durumu konuşmaya gittim kafasını öne eğdi öylece durdu bu yüzden bir daha konuşmadım.. bu erkekler braz garip :D bakıyolar ama icraat yok :D

2|0
    0|0
    • Kesinlikle size katılıyorum!!! Neden böyle yapıyorlar?☺

• hemen kötü düşünme belki çok çok fazla utangaçır bu konularda

• 😕 sanırım öyle çünkü bugün araya bir arkadaşı sokup ağzını arattım ve hoşlandığı biri olmadığını söylemiş😕 belki de çok kişiyle paylaşmak istemiyor olabilir çünkü ben de en yakın arkadaşıma aylar sonra zar zor söyledim. yaptığı hoş birşey değil yalnız eğer hoşlanmıyorsa ama hoşlandığını o kadar belli ediyor ki bız kızlar anlarız 😂😂

Benzer Benceler

Yükleniyor...