Neden kafama uygun biri hiç denk gelmiyor?

Uzun zamandır nette bile olsa konuştuğum insanlardan hiç kafama uyan biri olmadı. Ben kültürlü düzgün biri aynı zamanda sapıkmadan konuşabileceğim ciddi anlamda tanışabileceğim evlilik yolunda birini istiyorum ama olmuyor. Acaba çok mu katıyım.
Güncellemeler:
Direk evlen benle demedim zaten kmseye sadece dalga gecmelik 3 5 günlük konuşmak istemiyorum bunu bilsin demek istemiştim.
Keşke dalga geçen cevaplar olmasa..

0|1
323

En İyi Erkek Görüşü

• Problem sende değil sistemde...
    İnsanlar farklı şeyler vadetmeni bekleyebilirler önemli olan senin kalbini ve vadettiklerini değiştirmemen. Doğru yoldasın.
    İnsanlar birbirlerine 250 gramlar için yaklaşırlar ve birbirlerine bu 250 gramları vadederler. Hemen yanlış anlaşılmasın bu 250 gramlar üçe ayrılıyor.

1. Hepinizin ilk aklına gelen anlamı ile erkek de kız da şu iki bacak arasına meyleden gönüller de aşk sevgi diyor birşeylerin adına...
    2. Erkeklerin genellikle arka ceplerinde taşıdıkları kadınların ise çantalarının karmaşasında kaybolmuş 250 gramcık cüzdanlar... Kimileri buna inanıyor insanlık adına ne varsa. Para varsa menfaat varsa hayat bundan ibaret oluyor bunlar için...
    3. Şu göğsün sol tarafında taşıdığımız 250 gramlık adına KALP denilen parça... Kimileri de bunun peşinde aslında...(Her ne kadar azınlık da olsa-BANA GÖRE)

Sen 250 gramlık kalbini vadetmeye devam et mutlaka çıkar karşına senden onu bekleyen birileri.

Mutluluklar dilerim.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bence illa evlenicem diye birisiyle tanışamamalısınız. Nasıl bir kafa yapısına sahip olduğunu öğrenin, size uygunsa ilişkinizi ilerletin, uygun değilse bye bye. Evlenicem diye bir erkekle flört edemezsiniz hemen kaçar. Yaşta önemli tabi 23 yaşındaysanız sizin yaşınızda evlenmeye yatkın bir erkek bulamazsınız. 30 ya da üstü erkeklerle tanışıp, konuşmanızı öneririm. 20 28 yaşında evlenen kız arkadaşlarımın kocaları hepsi iş güç sahibi erkekler yaşlarda 38'e kadar.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

222
  • doğru kişiyi bulamamışsın. sürekli derler ya doğru zaman ve doğru mekan oluşur elinde sonunda diye. ben daha olduğunu görmedim ama işte umarım çıkar karşına.

1|0
    0|0
  • Šiddetini Richter'in BiLe ÕLčemediģi
    1000 Deprem Ýašarım Günde...
    Dűšerse Titremekten Dűšecek
    Ýűreģim Ýere...

0|0
    0|0
  • Evlilik kader çünkü senin isteğine kalmış bişey değil.. Kısmetse olur.

1|0
    0|0
    • Kader biraz da olsa insanın kendi elinde. Ne demişler tedbir senden takdir Allah dan. Çaba gösterme kader de olur mu öyle şey herşeyi kadere atmamak kanaatindeyim.

• @SenleveSensiz Anneni babani secebildin mi? Kaderde bazı cizgiler nettir bazilari yol tercihleri..

• O ayrı bu ayrı seçilecek şeyler var secilmeyecek şeyler var evlilik kaderse neden bosanmalar var ve tekrar evlenmeler var. Kadar ama tamamen kadar değil

• Katı mı? Sanmam. Netten bulduğun kişiden hayır gelmez boşver. En iyisi görücü usulü.

1|0
    0|0
  • daha zamanı gelmemiş olabilir ya da karşı tarafa kendini tam olarak ifade etmiyosundur.

2|0
    0|0
  • yoo kardeş gayet normal inş gelecektir sabır et bence

1|0
    0|0
  • Valla bu devirde öyle kalan bir benim sanki :( neslin tükendi galiba
    Ciddiyim :)

0|0
    0|0
  • nasıl ne şekilde konuştuğuna bağlı... buyur bekleriz hanımefendi...

0|0
    0|0
  • Burada bulman çok zor.

1|0
    0|0
  • Katı değilsinde ortam çok gevsek be.

1|0
    0|0
  • gelir inşallah

1|0
    0|0
  • daha çok erken,

1|0
    0|0
  • Şans bence

1|0
    0|0
  • Profesor falan mi istiyon

0|0
    0|0
  • Bana bir de göz at istersen

0|0
    0|0
  • Sorunsende değil baskasinda

0|0
    0|0
  • Evlenme sende

0|0
    0|0
  • var var... dikkatli bak

0|0
    0|0
  • Sence neden olblr senin dusuncen ne

0|0
    0|0
  • Beni tanimadin daha

0|0
    0|0
  • Çünkü Bütün erkekler yarı yolda bırakıyor

1|0
    0|0
  • bende o kadar yakısklı olmama rağmen güvenicek birini bulamıyorum. evlenebileceğim birini bulamıyorum hiç yok gibi.

1|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Benzer Benceler

Yükleniyor...