Sizce ne olmus olabilir? Ondan dolayimi konusmuyo whatsappa girmiyo? detay icin ozele gelin?

Neredeyse cikma evresinde oldugum couk fazla whatsappa girmemeye basladi bide soguk yaziyo? Disardayim diyorum kimle diyo kiskaniyo? Dunde erkek hakkinda konustum kiskandi dediki 5-6gun takmazsam laf etme demisti?

0|1
21

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

21
  • kıskırtmissin cocugu resmen artik cocuk degiliz boyle yaparak erkeklere baskalarinin size baktigindan yaptigindan soz ederseniz soguyolar yillardir ogrenemedi kizlar sunu illa kıskandırıcaksaniz bir cikin aradan 1-2 ay gecsin caktirmadan soyleyin bas bas ay su bana yaziyo bilmem ne derseniz erkeklerin gozunde herkese yuz veren bir kız durumuna dusuyosunuz sansinizi zorlamayin

0|0
    0|0
    • Ne alaka? Cocugun kendisi mesajima gec takiyo neden diyorumm bilmem diyo yes nk diyip girgira aliyo? Eskisi gibi degil

• dun erkek hakkında konustum takmazsam laf etme demis yani takmamasinin sebebi senin bu davranisin

• başka oğlanlarla içli dışlı olan kızları her erkek sevmez kıskanc biriyse sana uymuyosa zorlama denginizi bulun yazık etmeyin kendinize

0|0
    0|0
  • Sogumus

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...