BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Karsi cinste dislerin düz ve beyaz/temiz olmasi cokmu önemli?

cok güzel/yakisikli bir bayan/erkek ama disleri yamuk yumuk, ve sari olsa, yinede o kisiyi begenirmiydiniz? onunla cikarmiydiniz? (sorunun benimle bir ilgisi yok, dislerim düm düz ve beyaz, 3bucuk sene tel kullandim) demin haber okurken, prens williams'in fotografini gördüm disleri cok sariydi, onunla ilgili bir soru sorayim dedim hahahah :D

0|0
45

En İyi Erkek Görüşü

• Ağız ve diş sağlığı hepimizin dikkât etmesi gereken bir konudur ve sevgiliyle okadar yakın iken kokan ve çirkin görünen bir ağız elbette tüm şevkini kırar yok eder diye düşünüyorum aşkın. Kim ne derse desin sağlıklı ve bakımlı olmak insanın önce kendine saygısı değer vermesidir ki sonrada sevdiklerine iyi hissettirmesidir. Evet önemsiyoruz ve buna dikkât edelim hanımlar, erkekler...

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bence cok cok onemli guzel bir gulus en etkileyicisi bence ilk goruste bu yuzden bende tep kullaniyorum. Ama prens williams ayri tabiki adam prens yahu :D

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

34
  • şu an sağlık sektörü çok ilerde ve biraz zenginlikte arttı lüx yaşıyoruz. Bende tel kullanıyorum gunde 3 gun dişimi fırçalıyorum karşı cins eğer sevgilim olacaksa bir zahmet olsun temiz. Dişleri düz olacak diye şart koşmam ama beyaz olsun.

0|0
    0|0
  • Guzellik bir butun bence o yuzden dislei kotu olan birisi cok guzel olmaz
    Disler cook onemli bencd

0|0
    0|0
  • Dişler onemli tabi ama sirf disleri kotu diyede beğenmeyecek halimiz yok

0|0
    0|0
  • çünkü Prens William
    Harry'de severim ldlş

0|0
    0|0
  • çoookkkkkk

0|0
    0|0
  • Önemlş bence

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
    • disleri güzel degil ama kendisi güzel, yetmezmi? tiksinirmisin ondan? istememenin nedeni ne?

• kendisi güzel olsa o diş öyle olmaz zaten güzel derken neyi kastettiğn önemli

Benzer Benceler

Yükleniyor...