Hoşlandığınız kızdan hoşlanan başka birisi varsa geri çekilir misiniz kızdan soğur musunuz?

Diyelim ki ortamda hoşlandığınız kızdan hoşlanan başka biri var, kızda farkında olmadan ona yakın davranıyor. böyle bir durumda hoşlanıyor olsanız bile geri çeker misiniz kendinizi? Kızar mısınız ya da ondan hoşlandığını mı düşünürsünüz?

0|0
223

En İyi Kız Görüşü

• ben mesela sevdiğim erkek benim kankamla beni kıskandırıyo bende arkamda oturan kankamla çok sinirleri bozuluyo arkamdakide dibime giriyo benimle onun arasında bişey olduğunu sanmış bende yok öyle bişey dedim arkamdakine anlattım oda benim sevdiğimle konuştu. El kol hareketi yapıyor dibime girince noluyor lan hesabı bende sıkıldım beni böyle düşündü o kızıda öyle düşünebilirler yakın olma sebebi belki seni kıskandırmak içindir bide kız tarafından düşün :)

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bn olsam bir adim geri atarim çünkü kizin benden hoşlandığını bilmediğimden dolayı ona bir ilgisi var sanır biraz uzaklasirim

0|0
    0|0
    • Peki ondan hoşlanmadığımı anlaması için ne yapmalıyım arkadaş olarak gördüğümü hissetmesi için, aslında herkese aynı davranıyorum ya samimi biriyim

• Öylede soğuk ve ters biri mi olayım o daha kötü, arkadaş olarak görüyorum iyi niyetli davranıyorum ben

• Aynen öyle ol daha hoşuna gider ondan başkasına sıcak davranmadigin için

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

122
  • Böyle bir olay başıma gelmişti bir kızdan hoşlanıyordum. Kendisi bana numarasını göndermişti arkadaşı aracılığı ile aradan bir kaç gün geçti ve konuştuğu başka bir çocuk olduğunu söylemişti. Yüreğim kan ağlamıştı ama diyebileceğim bir şey yoktu.

0|0
    0|0
  • Çekerim bir kere yaşamıştım bu olayı sınıfta kızı kesiyordum kantinde arkadaş dediki yaa çok hoşlanıyorum falan sonra anladım ki o kızdan bahsediyor mecbur uzaklaştık

0|0
    0|0
  • Adamı döver, rakibim olarak kendisini eler ve saf dışı bırakırım..

0|0
    0|0
  • Yapım gereği gerçi çekilirim sanırım kızında ondan hoşlandığını düşünürüm. :/

0|0
    0|0
  • Kızın diğeri ne tutumu herşeyden önemli, beni kıskandırmak için ona yaklaşırsa o andan sonra onunla isim olmaz

0|0
    0|0
  • kız da ondan hoşlanıyosa sürekli onla yakınsa uzaklaşırım napiyim yani

0|0
    0|0
  • böyle birşey hissedersem uzak dururum hatta artık sevmem nefret bile edebilirim.

0|0
    0|0
    • Kızın ondan hoşlanıp hoşlanmadığını bilmiyorsun ki ama sadece güldü konuştu diye mi hemen nefret edersin mesela

• Şunu merak ediyorum mesela kendiside başkalarıyla arkadaş olarak samimiyet kuran birisi. burdaki fark ne. benim arkadaşça samimiyet kurduğum kişinin benden hoşlandığını ufaktan belli etmesi mi, sonuçta aramızda lafı geçmedi bunun açılma falan yok

• ben kendi açımdan düşündüm kendisi kuran biriyse normal karşılar herahalde. ben kurmam.

• hatunun davranısları belirler de bu durumda isim olmaz

0|0
    0|0
  • Hoşlanıyorsa geri çekilmez dışardan kızı süzer ondan adım beklemesi en doğrudur

0|0
    0|0
  • asla ama kızda eğer ondan hoşlanıyorsa Allah mesut etsin derim

0|0
    0|0
  • ne geri çekileceğim elimi çabuk tutarım

1|0
    0|0
  • Kızın kime pas verdiğine bağlı...

0|0
    0|0
    • Ya onun benden hoşlanmadığını düşünüp uzaklaştım, diğerleride arkadaş gibi davranıyorum gülüyoruz eğleniyoruz ama

• Tekrar yaklaşmaya çalış...

• vallahi ben kıza göre hareket ederimmm

0|0
    0|0
    • Ne yapmasını beklersin peki

• Kız bakıp incelediğini nerden bilecek 😂

• İlgilenirim tabii değişmem eskiye göre

• Geri cekerler

0|0
    0|0
    • Başkası hoşlanırsa bizim suçumuz ne ki ya ne saçma

• hoşlanmayı keserim

0|0
    0|0
  • Kız kimi tercih ederse

0|0
    0|0
  • geri çekilirm sogurum

0|0
    0|0
  • Geri çekilirim...

0|0
    0|0
  • Hayır. Saldırırım !

0|0
    0|0
  • geri vites yok geri çekilme olmaz

0|0
    0|0
  • Kizda ondan hoslaniyoesa direk soğurum

0|0
    0|0
  • evet yaşıyorum şu an sevdiğim kızın yüzüne bakmıyorum zaten tartışmıştık bir de :d

0|0
    0|0
  • rekabete girmem asla . kız bol ve ben çoğu kızdan hoşlanabilirim.

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...