Erkek psikolojisi, ask itirafina cevap?

oncelikle kirik turkcemden dolayi ozur dilerim. 3gün oncesinde asik oldugum adama acildim. Ertesi gün konustuk bana zmn istedgni soyledi. Zaten ondan ilgime karslik gormessem acilmazdim, yani defalarca o ilgiyi gostrdi ama simdi de net cvp vermiYo.
Biz kizlar hoslnmdgmz zmn direk hayir deriz, dsnrm demek Naz gibi oluyor.
Peki siz erkekler? Zmn istmnz ne anlama geliyor?
Bu zaman diliminde ne yapmami onerirsiniz? Ona Daha mi yakin olayim, yoksa tamamen duygularyla basbasa birakip bir kenarda cevabinimi beklemeliyim? Siz olsaniz ne arzu ederdnz?

0|0
12

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

12
  • erkeklerin hisleri kadınlar gibi sonradan kolay kolay değişmez. ilk anda ya var ya yok. bir şeyler paylaşarak ya da bekleyerek hislerin oluşması ekseriyetlere kadınlara has bir durum. bir erkeğin zaman istemesi pek iyi bir vaziyet değil. adamı kendi haline bırak. olursa olur. eski yaraları olan bir adamın oyuncağı olma durumuyla karşılaşabilirsin.

0|0
    0|0
    • Sormalimiym bir Seyler? Cvbini soylmsini talep etmlmym. Ertesi gün yemeye cikmistik arkdslarla. Yemekteyken baya bakismmamiz oldu. Ama cvp vermemesi tamamen beni deli ediyo

• normal devam hocam. hiç abartma devam et yoluna. pozitif negatif yok. dediğim gibi yapacağını yapmışsın, olan olur :)

• Umarim... Iyi Ki erkek deylm. Ne kdr zor bir seymish ask itrf etmk

• Bence naza cekiyor cocugu birak dussun zirveden yere. Gotu kalkmis bence

0|0
    0|0
    • Ogle deme yaaaa))) askimi itrf ettigimden bu gün E hic dogru Bos zmni olmadi. Sehirdisina cikmistik. Simdi dondu. Ve bu gün arayip halimi sordu. Hoshtu konusmak. Tabi simdi Ben buna ask itrf etmsm, halimi sormak icin aramasi abartlck Sey degil

• daha yakın ol ama onu zorlar gibi değil. kendi kararı sonuçta

0|0
    0|0
    • Tamam. Yemek pisirip goture blrm. Zaten bu hafta nobetleri var

Yükleniyor...