Konuştuğum bir kız var buluştuk falan o sevgili olma yolunda olduğumuzu belirtiyor dolaylı yoldan ama ben?

Ben onun gibi hissetmiyorum sanki arkadaşım gibi hissediyorum. İleride üzülmemesi için ne yapmam lazım bir tavsiye verir misiniz?

0|0
133

En İyi Kız Görüşü

• Cogu kiz isin icine bulusma falan girdiginde "Kesin benden hoslaniyo. Teklif edecek" diye dusunuruz. Sen eger ondan hoslanmiyorsan sevdigin bir kiz oldugunu falan soyle. Bulustugunuzda da konusmalarinla gondermeler yap. Kanka falan de. Mesajda da kanka gibi kelimelerle hitap edersen ilk basta hayal kirikligina ugrasa da sana olan bakislari degisir

1|0
    0|0
    • Bana ben seni kanka olarakta sevgili olarakta gormuyorum dedi

• Ya kiz simdi bozulur falan diye güldüm gectim ama daha ilerlemeden durumu bir an önce toparlamam gerek

• Sevdigin hayali birinden bahset. Kiskanir bozulur zaten. Bulustugunuzda da ona sen kanka diye hitap et o rahatsiz olsa bile. Hatta ona hayali hoslandigin kizdan bahset. Bunlari yaparsan zaten vazgecer senden

En İyi Erkek Görüşü

• Hiç uğraştırmadan başından niyetini belli et, iki tarafta üzülmesin.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

122
  • Bence araniza biraz sogukluk koymanda fayda var eger gercekten istemiyorsan kizi umutlandirma ya da sana acilirsa falan kibar bir dille arkadas olarak gordugunu belirt yine konus ama cook samimi davranma yani

0|0
    0|0
  • Hemen kendini uzak tut hatta yalandan başkasından hoşlandığından bahset, soğut kendinden
    Üzülmesin, başıma geldi gerçekten kötü bir durum

1|0
    0|0
  • Ona bunu soylemelisin. Daha fazla umutlanmadan, üzülmeden, hayalkırikliği yasamadan...

0|0
    0|0
  • açık konuş göndermeli alttan alttan söyleme biz her zaman evirir çevirir istediğimiz gibi algılarız çünkü

0|0
    0|0
  • ya acıkca konuş mechulde kaldıkca acı cekcez ne olur konuş yani üzüldüm be kız sjsj

0|0
    0|0
  • çok sık mesaj atma. geç cevap ver. sempatik olma daha çok umut bağlar. hoşuna gidecek şeyler söyleme. birazda ters davran

0|0
    0|0
  • Yol ver gitsin

0|0
    0|0
  • Konismayi kes

0|0
    0|0
  • Simdiden söyle ozm

0|0
    0|0
  • kardeşim demekki yanına yakışmıyor kız seninnnn

0|0
    0|0
  • açıkça söyle

0|0
    0|0
  • kız senden baskın yani. bence alır ilişkiyi götürür bu kız afern ona:DD hem ondan iyiysni mi bulcan be sende

0|0
    0|0
  • bence de olmayin

0|0
    0|0
  • Durumu ona söyle açıklık getir ben seninle farklı düşünmüyorum sen benım arkadaşımsın de

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...