Bu kız bana karşı ne hissediyor?

bir kızı okul balosuna davet ettim. O gun en yakın arkadaşıyla (en yakın arkadaşı bana gıcık ve sebebini bilmiyorum) takilacagini söyledi ve sen de gel dedi. İlk başta reddettim. Birkaç gün sonra partiden vazgeçtim senle takılmak istiyorum tarzı bir mesaj attim. Emin misin falan dedikten sonra kabul etti. Bu konuşmanin aksaminda en yakın arkadaşıyla kavga etmişler. Sonraki sabah bana bunu anlattığında ve en yakın arkadaşınin o gün bizle olmayacağını solediginde umursamadim, benle ilgili değildir diye düşündüm. Bundan bir-iki gün sonra normal plana baloyla aynı günkü bir partiyi eklemeyi teklif etti. Başta kabul ettim fakat sonrasında başka biri için gitmek istiyor diye düşünüp parti biletlerini kıza verdim. Bir dahakine benle takılmak istiyorsan bundan emin ol, ben senin için en yakın arkadasimla kavga ettim, sürekli aranızda kalıyorum diye bana trip attı. Aramızda kalmani gerektirecek bir durum yok, sen niye aramızda kaliyosun ki dedim. Seninle birlikte olmak istedim dedi. Yani beni sectin dedigimde de hayır diyor. Ne demek oluyor bu, ne yapmam gerekiyor?

0|0
04

En İyi Erkek Görüşü

• İstemem yan cebime koy! Onun canını sıkmadan yavaşça üzerine git, hallolur belki.

0|0
    0|0
    • Üzerine gitsem ne olacak ki? Yine gecistirecek

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

03
  • seviyo gibi, kız haklı

0|0
    0|0
    • Bu olaydan baya önce cikma teklifi etmistim ve reddetmişti. Ben de çok ciddi düşünmüyordum ve arkadaş kaldık. Ama bu ve bunun gibi birkaç şey bende soru işareti yaratıyor.

• Kusura bakma bro ama o kizin aklinin basina gelmesi saglam bir zikilmesi lazim. Kafadi yerinde degil

0|0
    0|0
  • Hoşlantı.

0|0
    0|0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Benzer Benceler

Yükleniyor...