Evlensek mi ki? Birisiyle tanıştırılma durumu bir eziklik mi sizce?

Merhaba Arkadaşlar

Yaş oldu 30... Artık şimdiler de çoğu zaman "Ne zaman evleniyorsun" nidaları yükseliyor etraftan...
Görüştüğüm kimse yok şu an. Ancak Annem Babam da dahil olmak üzere "Seni birileri ile tanıştıralım" nidaları da revaçta bügünlerde... Lakin millet bunları söylerken ağzı geveleniyor eğriliyor büğrülüyor , bıyık altından gülenler oluyor... Dolayısıyla ben de sanki "Bak bizim oğlan düz duvara tırmanıyo hadi buna birini bulalım gibi bir dedikodu içinde olurlar dalga geçerler (Ezik kendi bulamamış bize soruo gibi...) diye istemiyorum diyorum... Aslında evlenmeyi kim istemez ki?

Kendim tanıştığım kişiler içinde ise "Anasının gözü " olanlar "Para yiyiciler" , "Ama biz seninle sadece arkadaşız" nidasında olanlar olmak üzere birçok tür oluyor...

Birisiyle tanıştılmak durumu bir tür eziklik mi sizce?

0|0
93

En İyi Kız Görüşü

• Kimse illa bununla evlenecceksin demiyor ki. Tanistiracaklarmis sadece :) ben de inan cok ezikce bulurdum. Basima da geldi bir kere. Anneme nasil bagirdigimi hala unutamıyorum. Tanistirmaya calisan kadinin arkasindan güzel kardeşim bile demiştim ama referans iyi bir seymis evlilik konusunda. Bunu basimdan bir Nisan olayi gecince anladim. Asik oldugun insanin kotu yanlarini goremiyorsun, gormek istemiyorsun, surekli bahaneler buluyorsun. Evlilik ask uzerine kurulu olmamali kafasindayim artik. Mantik, referans mutlu bir evliligin temeli.

1|0
    0|0
    • Ahahahaha sansur yemisim 😂😂😂
      Guzel kardesim demedim tabiki de

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

82
  • Hayir neden eziklik olsun ki , herkes kendisi bulmuyor evlanecegi kisiyi. bazen arkadas vasitasi , bazense ailenij buldugu biriyle gorusebilirsin. evlenmek istiyorum bana kiz bulun de gitsin amaan

0|0
    0|0
  • Evet eziklik, ama görücü usulu biri ile tanıştırılıp evlendirilmek daha büyük bir eziklik bana kalırsa.

0|0
    0|0
  • Değil bence
    Evlilik niyetiyle ailenin izniyle onayıyla tanışmak doğru ve guzel bir şey

0|0
    0|0
  • Bence degil. Birak annenler bulsun.

0|0
    0|0
  • Değil bence

0|0
    0|0
  • Bence eziklik ben tanis olmam oyle

0|0
    0|0
  • Evlen!

0|0
    0|0
  • Hayır eziklik değil takıntı yapma bunu kendine istiyorsan ailenin tanıştırdığı insanlara dısarda bulus bise olmaz aklına yatarsa görüşmeye devam edersin tanırsın sonu evlilikte olabilir cok dogal bence allah gönlüne göre versin

0|0
    0|0
  • Degil nasıpte varsa olur

0|0
    0|0
  • Hayir degil belkide evlenecegin kisi o dur

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...