Arkadaşlar Agrı 'nın köyünden biriyle tanıştm ama Kürt kafam çk karışık?

Agrı nın bir köyünden biriyle tanıştım iyi anlaşıyoruz ama o kürt şu son dönemlerde olanları hepimiz iyi biliyoruz o yüzden ondan biraz çekiniyorum üzmek te istemiyorum sizce benim ne yapmam gerek? Kürt oldugu için konuşmamalı mıyım?

0|0
414

En İyi Erkek Görüşü

• Saçmalama insan insandır lakin tanışırsın bakarsın konuşursun iyi insan değilse bırakırsın bir ınsan sırf kürt diye terketmek dışlamak en büyük hayinliktir.

Edit:safkan türk

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• ya saçmalama kürtlükle ne alakası var kafan uyuşuyosa siyaseti bir kenara bırak.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

313
  • Şöyle düşün bir gün haberlerde şehit haberleri çıktı. 30 tane şehit var o an küfür eder misin etmez misin önce buna karar ver daha sonra olur da eğer küfür edersen evlendin kişi ne düşünür birde öyle düşün sonra o tanıştığın kişiyle devam et !!!

0|0
    0|0
  • kürt türk kardeş kızım ikisi de birbiri ile mikişebilir grup da yapabilirler insan hayvan farketmez her türlü çok sevaptır bulduğunu kaçırma o yüzden cennette kaslı nuriler vercek allah hemde 131 tane inşallak

0|0
    0|0
  • Kürt var kürt var. Kürt olup pkkyı destekleyen de var. Kürt olup pkkya bela okuyan da var. Tam öğren bu durumu bence.

0|0
    0|0
  • Off ne kadar saçma sapan bir dusunce ne yani biriyle tanisiyorsun. baktin Kürt hemen yapıştır damgayı. Önce bir tanı ya her insan aynı mı

0|0
    0|0
  • Ne alakası vr kürt diye terörist mi. olack?

Sor bakalım ne düşünüyormuş bu konularda pkk ve hdp hakkında

0|0
    0|0
    • Ya bizim gecen gün bir şehidimiz oldu. Bu olanlardan sonra artık kendi kendimi yemeye başladım bu düşünceler le kafam allak bullak oldu sormaya da çekiniyorum yorumun için tesekkürler

• İnsanı insan olarak sevmeyi öğrenelim.
    Ben olsam hemen ayrılırdım içimde ki ırkçıya dur diyemiyorum :D

0|0
    0|0
  • Seviyorsan nereli oldgu umrunda olmamali sonucta hepimiz insaniz

0|0
    0|0
  • Bırak bu faşizan kafayı adamsa ve vatan haini değilse kalbinin sesini dinle sende kürt doğabilirdin

0|0
    0|0
  • Hiç konuşma bence böyle gerikafalı birini haketmiyor o çocuk.

0|0
    0|0
  • İnançlı vatansever kürtse sorun etme.

0|0
    0|0
    • Öyle görünüyor askerden yeni gelmiş diger kardeşide şu an askerde yorumun için saol

• Her kurt terorist mi sanki

0|0
    0|0
  • Sen nerelisin

0|0
    0|0
  • Kesinlikle konuşmamalısın dk durmadan ayrıl

0|0
    0|0
  • Zarar gelmez bence tabi PKK lı değilse ona dikkat et yosa bişi olmaz sadece kalabskil bir ailem olur
    Ayrıca sen nerelisin sadece kurt meselesi değil başka yerli de olsa kültür uyuşmazlığı olabilir ona da dikkat et öğretmen falanmisin oğlan ne iş yapıyor ileride o köye mi yerleşecek bunları da düşün

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...