Ankarada nasıl kız tavlarım bea ipucu verın genclrr?

Lutfen yadırgamayın yalnızım ankarada cevremde yok ısım gucum de var ama ortam yok tek ıstedıgım bos zamanlarımda ıyı vakıt gecırmek :( ?

0|0
25

En İyi Kız Görüşü

• Bende ankaradayim eğer düzgün ni kız istiyorsan efendi ağır başlı ciddi hani yerine göre davranicaksin kıskanıp sahip cikicaksin bide çok seviceksin o zaman bir çok kızla tanisirsin tabi çevre de önemli düzgün bir çevren varsa. Kalabalıktan bahsetmiyorum karakter önemli faktör burda.

0|0
    0|0
    • Söylediklerin hepsı bendrn yana sıkıntı yokta bunlar para etmıor ıste hem cevremdr hıc yok anakarada

• 5 aydır burdayımda nasıl takmım cevreyı tanıdıgım pek yokkı nasıl olcak

• bir sabır ya daha 5 ay burdasın ben 18 yıldır burdayım benimde çevrem yok çünkü düzgün insan yok çevre edinmiyorum az insan çok huzur temalı tesadüflere inan biraz hiç ummadığın anda karşına çok güzel şeyler çıkabilir

En İyi Erkek Görüşü

• Ankarada kiz tavlayamiosan yasama ulkenin butun motorlari orda toplanmis sanki ben asker halimle yapmstm orda

0|0
    0|0
    • Nasıl yaptın pekı bı es dost olmadan olmuyor kı

• sosyal alemden saldir illa denk gelicek

• Ben yapamıyorum be dostum aenın eskı ortamdan yok mu kımse acaba ankaradan :(

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

14
  • Eger sevdigin kiza 3 hafta boyunca yaz her gun. Mesaj at sohbet et falan. 4. Hatfa yazmayi birak. Eger bu sefer o sana yazmazsa ben de insan degilim

0|0
    0|0
  • Hacı sen ortam yap ta geldiğimde gabancılık çekmeyeyim bende

0|0
    0|0
  • Ankaralı kızlar zor oluyır orjinalleri genelde maço ağır abi severler

0|0
    0|0
  • Ankarayı bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Seni Şiddetle Kınıyorum