Erkekler, bir kizi ne utulmaz yapar?

Birisiyle buluştum ama unutulmak istemiyorum arkadas olsak bile kafa dengi olmak eğlenceli biri olmak gerekir hep yazismak ama onu nasil yapmak gerekir bir kiz nasil davrnirsa unutulmaz olur karsi cins tarafindan?

0|0
511

En İyi Erkek Görüşü

• Valla herseyini ortaya koyucan ama zamanla unutulmamak senin elinde erkegi fazla sikmazsin bunaltma kiskan ve cilve yap o erkek sana tapar ;)

0|0
    0|0
    • şimdi vakit yok bir defa görüştüm zaten ikinci kez de görüşsem kabalık bir ortam olur. Yanlış birşey de yapacak halim yok zaten ama ne bileyim ben herkesden çok etkileniyorum. Onlar da benden etkilensin bilinçaltlarına girmek istiyorum

En İyi Kız Görüşü

• ilk buluşmada unutulmaz olunmaz , en fazla çok etkilersin o da geçici.. hem isyan nisyandadır. unutur her şeyi :)

0|0
    0|0
    • işte etilemeyi nasıl sağlayacağım öyle şeyler söylemeliyim ki beni unutmasın

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

410
  • kezbanlıga kacmadan kendini ulasılmaz hissettir. bir soz vardır; bir kadını sevismeye ikna etmek onunla sevismekten daha zevklidir diye. o misal

0|0
    0|0
  • Doğru adamla birlikte olması...

Çünkü sen ne yaparsan yap nankör adam nankördür..

1|0
    0|0
  • Asil ol şımarık ol ama sorumluluk sahibi ve ciddi de ol zor iş

0|0
    0|0
  • Unutulur.

0|0
    0|0
  • Cinsel yetenekleri %87 aşk %12 Tip %1

0|0
    0|0
  • Azdrici ol;)

0|0
    0|0
  • Çekiciliği

0|0
    0|0
  • Hic bisey unutulur gider herkes

0|0
    0|0
  • Burası türkiye akıllı ol bayan

0|0
    0|0
  • Yatakta iyi ise unutulmazlar arasina girer.

0|0
    0|0
  • Cok güzel git aklini basindan alirsin bide dogal ol

0|0
    0|0
    • Aldım galiba

• Bulustuktan sonra nasil davrandi sana

• yaşattığı hıssettırdığı özel şeyler.
    mesela kızlar seksten uzak durur ya da ılerleyen dönemlere atar ucuz görünmemek için oysa seks bile bı kadını unutulmaz yapar

0|0
    0|0
  • Bir gece uyu yaninda

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...