Hoşlanıyor olabilir mi?

Şimdi benim hoşlandığım bir çocuk var ayni okuldayiz fakat ben utaniyorum diye 6 ay kadar sosyal medyadan konuştuk sonra okulda konuşmaya başladık ama sosyal medyadan konuşmuyoduk sürekli bana bakiyo ve gülümsüyor iltifat ediyo maç yaparken bile bana baktigini gördüm ama bir adim da atmiyo sizce benden hoşlanıyor olabilir mi
Güncellemeler:
Şimdi benim hoşlandığım bir çocuk var ayni okuldayiz fakat ben utaniyorum diye 6 ay kadar sosyal medyadan konuştuk sonra okulda konuşmaya başladık ama sosyal medyadan konuşmuyoduk sürekli bana bakiyo ve gülümsüyor iltifat ediyo maç yaparken bile bana baktigini gördüm ama bir adim da atmiyo sizce benden hoşlanıyor olabilir mi

0|0
24

En İyi Erkek Görüşü

• Erkek olduğu için ilk adımı ondan beklediğini biliyorum ama yapmayın böyle hislerinizden eminseniz içinizde tutmayın en kötü ne kaybedersiniz ki?

1|0
    0|0
    • İlk adini ondan beklemiyorum aslında konusmadigimiz halde mesaj attim

• Evet söylemeyi düşünüyorum

• İsabet olur ozelden yazarsan daha çok yardımcı olabilirim

En İyi Kız Görüşü

• Sen kaçıncı sınıfsın ve o kaçıncı sınıf

0|0
    0|0
    • İkimiz de 11. Siniftayiz

• Egodan ya da kibirden senden bekliyor olabilir sen de cekingen biriysen gururunu yenmen zor olur adım atmak icin

• Ondan hoslandigimi ona nasil gösterebilirim?

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

13
  • Bak canım bu olaylar uzaktan anlaşılmaz geçin karşı karşıya kshve mi yemek mi artık konusun

1|0
    0|0
    • Ayrıca ilk adımı sen at nolcakki ama ciddi olarak at çek karşına seviyorsaniz yazık olmasın

• Sonucu falan haber verirsen sevinirim ise yaramış olmak istiyorum

• Tabi ki haber veririm

• Olmaz mi

0|0
    0|0
  • Yüksek ihtimal

1|0
    0|0
  • yatta uyu bumu aklına geldi

0|0
    0|0

Benzer Benceler