Kizlar neden boyle?

Kizlar neden hep yakisikli zengin erkek pesinde ler bilmiyor lar mi ki hep uzulecek olanlar onlar?
Güncellemeler:
Hayat hep boyle zor sartlarla mi gececek?

0|0
85

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

75
  • kızlar yakışıklı zengin ister belki ama. bu bir erkeğin jeniffer lopez istemesi gibi bir şey istersin ama senin olmaz. Sınırlı sayıda kişiler sahip olabilir ona... zengin değilsen ve ortalama bir tipin varsa da donanımınla başka bir takım değerlerinle duygularına yön verebilir ve istediğin kişiyle duygusal bir bağ kurabilirsin. hiç birine sahip değilsen de sitem edersin. :)

0|1
    0|0
  • Erkekler neden güzel, seksi kızların peşindeyse o yüzden.

1|2
    0|0
    • Benim icin ikisi de onemsiz adam olsun sevsin saygili olsun yeter sonuc ta onda da aynisi var onda da farkli mi biri digerinden

• Ben de anlamıyorum hemcinslerimi benim gibi bir kadınlar dururken neden erkekler yani neden? Biri izah etsin

0|0
    0|0
  • Rusya ve avrupalı kızlar böyle degiller. Daha çok bizim kızlara özel bir durum bu.

0|0
    0|0
  • Boşver kafanı takma para düşüncesiyle seni isteyen kadın benim gözümde kendini eşya gibi sunan zihniyettir şahsen bir kadın olsam ölmek daha şerefli gelir, yakışıklılık mevzusuna gelincede bunlar gelip geçici eşya bile her zaman aynı tazeliğinde ve güzelliğinde olmaz sırf bu zihniyetle gönülden yoksun yakışıklılık seçiliyorsa benim için error dur önemli olan kadının kalbine seslenebilecek olması yeterlidir ama şunu da belirtiyim ki para olmadan da çoğunlukla olmuyor salla gitsin hayatta daha önemli sorunlar var

0|0
    0|0
    • Guzel aciklama ben kafama takmiyorum sadece sosyal paylasim herkesin gorusunu almak istedim

• Sana yüz vermedi diye genelleme yapma öyle olmayan da çok var

0|0
    0|0
  • para herşeyin üstünü kapatır yeğenim bir hikaye var bilirmisin cano ile paranın hikayesi

0|0
    0|0
  • Kanları bozuk bro

0|1
    0|0
  • Genelleme yapmamak gerek. Herkes öyle değil.

1|0
    0|0
  • Ah bilsek

0|0
    0|0
  • Bunlarin hepsi annelik icgudusu, kadinlarin bunlardan hoslanma sebebi her durumda annelik icgudusunu yasamalari. Yani cocugumu hangi sartlarda daha iyi yasatirim icgudusu. Elimizde degil ne yapalim her kadinda var bir miktar. Tabi fazlasi para avcilari onlara sozum yok ama bir miktardan herkes hoslanir

0|1
    0|0
    • O bir miktari isci kismida kazanir her kiz zengine giderse isci kismi ne yapacak nerede bulacak evlenecek kizi

• @agnostikharunn sen cok sey yasamis ve gormussun ask sevgi konusun da insan sarrafi olmussun:)

• iyi tamam öyle olsun :)

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Benzer Benceler

Yükleniyor...