Beyler bir kadını güzel kılan en güzel yeri neresidir?

Bir kadına bakınca ilk ne dikkatinizi çeker ne sizi cezbeder mesela kadın kokusu ne kadar önemli?

0|0
1268

En İyi Erkek Görüşü

• Gözleri ve dudakları... kokuya gelince parfüm yerine teninin kokusunu tercih ederim bu da ilk anda alabileceğim bir şey değil 😊

1|0
    0|0
    • Onu alabilmen için büyük ask olması lazım

• Yoo biraz samimi olunca rahatlıkla boyunlarını uzatıyorlar ama ben istemiyorum o da apayrı bir şey.. yine de dediğinize geliyor aşık olmalı ki tadı olsun..

• Boyun uzatmak mesele değil o kokuyu almak önemli

En İyi Kız Görüşü

• Kadına bakınca deyip kokusu diye devam etmişsin.
    Zeka önemli kardeş.

1|1
    0|0
    • Mesela die bir kelime kullanmısım dimi üstelik kadına bakınca baktıktan sonra yanından gecince bıraktığı kokudan bahsettim bu arada insanların zekasını kurdugu cümleyle ölçemezsn dünyada öyle bişi yok yani bu arada allah sana yardım etsin saldırgansın kim bilir ne sorunun var ayyy yazık kıyamam beter ol 😂😂😂

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

1167
  • Kadını güzel yapan şey ne saçı, ne vücudu, ne de kendini ne şekilde taşıdığıdır. Kadını esas güzel yapan sevgisini paylaşabilmesi, fedakarlığı, sorumluluğu, anlayışı, sadece bilgiyedeğil aynı zamanda kalbe de yönelik aklıdır...

4|0
    0|0
  • Fiziksel olarak sıralamam

1 - Yeşil veya yeşile çalan ela gözler
    2 - Güzel bir yüz yapısı
    3 - Doğal sarışın veya kahve tonlarında uzun dalgalı saçlar
    4 - Boy kilo ideali

Bir kadında boy kilo ideali varsa fizik olarak ortalama bir güzelliğe sahiptir. Bunlar varsa göğüsü küçükmüş/büyükmüş kalçası dolgunmuş değilmiş aramam. Sırıtmamalı dengeli olsun yeter.

Karakter olarak sıralamam

1 - Sadakat
    2 - Sevgi
    3 - Saygı
    4 - Ağır başlılık
    5 - Anaçlık
    6 - Neşe

Diye gider.

1|0
    0|0
  • Koku önemli bak. Yanımdan geçip ardında hoş kokular bırakan kıza döner bir bakarım

1|0
    0|0
  • Duruş, bakış, surat, göz. 4 lünün uyumlu olması ve birbirlerini taşıması gerek. Ben buradayım ve ayakları yere basan bir duruş, kendinden emin olan bir bakış, uçak düşüren gözler.
    Koku önemli tabi ama parfüm kullanıyorsa, boğmasın lütfen.

1|0
    0|0
  • Kalbidir kalbiiıiiiiiiii
    Bir insanda kalp yoksa eğer neyleyim ben o güzelliğini Allah herkese dışından çok kalp güzelliği versin kalbi kötü olmuş dışı güzelmiş olmuş neyler

Bir insanla ölene kadar kalp kalır güzelliği değil

Şansım adına kalbi güzel olsun merhametli olsun sadık olsun varsın çirkin olsun onuda veren Allah onu Yaradan da ALLAH

Banada yer ayırdığın için teşekkür ederim bu soruda

1|0
    0|0
  • Azginlik için baksam göğüslerine kalçalarına vücuduna bakarım.
    Ama evlilik gözü ile baksam değer vermek bakımından sorarsanız edep kılık kıyafet hal ve hareketlerine bakarım önce sonra yüzü sonrasi ise gönül...

0|0
    0|0
  • Kadınlar zekasıyla ünlüdür o yüzden zeka demiycem.. Yüzdelik dilime vurursak yüzde 60 tan fazlası beyninde binbir entrika uydurabilir dedikodu yapabilir.. fındık kabuğunu koskoca bir dağa çevirebilir.. :) ama dudaklar ve o gözler yok mu biz erkeklerin aklını basından almaya yeter de artar :)

0|0
    0|0
  • Gözleridir ve kadın kokusu teninin güzel kokması önemlidir

1|1
    0|0
  • Gülüşü..

Hele birde dudaklarıyla beraber gözlerinin içide gülüyorsa..

1|0
    0|0
  • Bir kadın güzel gülüp, güzel konuşuyorsa aşık olunasıdır

1|0
    0|0
  • Ben bir gözlere bakarım zaten benim baktığım kızlar da kapalı kızlar başka bir yerinin cezbetmesine imkan yok..
    Bir bayanın başı açık olabilir eyvallah ama diğer yerlerinin kapalı olmasi gerek

0|0
    0|0
  • kokusu geregınden fazla onemlı bana gore ama ondanda önemli gülüşüne dikkat ederım ben tatlı olucak hatunun gülüşü gözleri parlıcak dudakları dişleri beni benden alıcak öyle işte :)

0|0
    0|0
  • bir insanı en güzel kılan yeri kalbidir. hani kalbinin güzelliği yüzüne vurmuş derler ya... işte öyle bişey.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle ten rengi çok önemli ayrıca bakımlı olması ne aşırı makyaj yapıp güzel olmaya çalışacak neden makyajsız olacak.

0|0
    0|0
  • Ruj kokusu ne kadar kötü benim için jiz ne kadar guzel olursa olsun ruj kokuyorsa o an bitmistir tadida igrenc iyyyy

0|0
    0|0
  • Kadın edebiyle güzeldir yüzüne baktığında masumiyeti görmek şart..

1|0
    0|0
  • Benim için teninin kokusundan, figurunun düzgün ve lamba ları etkiler.😂

0|0
    0|0
  • Kokusu guzel ama uzaktan koku alamazsin giyimi ve isiltisi gulusu etkiler bence

0|0
    0|0
  • Bir şeye dalıp gittiğinde yüzünde beliren o tatlılık. Kendi sevgilim için konuştum ben 😊

0|0
    0|0
  • Güzel bir yüz, etkili bakışlar, temiz ve bakımlı olması, basitlikten uzak ve zevkli olması

0|0
    0|0
  • yüzü ve fiziği güzel kılar ama aklı varsa güzel olmaklada kalmaz kadın olur.

0|0
    0|0
  • oarntılı bir vucut güzel bir parfümmm manalı bir bakış beni benden alır cano :)

0|0
    0|0
  • Benim görüşüm ilk yüz 2. planda geliyo hosuma giden kokular varsa peşinden ayrilmam yani :)

0|0
    0|0
  • Vücut hatları göğüsleri ve Yürüyüşü erkellerin ilgisini ceker

0|0
    0|0
  • Kadın kokusu önemli gülüşüyle özdeştiğinde ise mükemmel.

0|0
    0|0
  • Gülüşü 😄

1|0
    0|0
  • gözleri

0|0
    0|0
  • Kıçı, göğüsü, bacakları, dudakları. O kadar...

0|0
    0|0
  • Yüz
    Saçlar

1|0
    0|0
  • Elleridir

1|0
    0|0
  • bakislariyla beni etkileyen kadin beni kapar

1|0
    0|0
  • Beyni diyecekler yersen

0|0
    0|0
  • Pek takmayacaksınız ama boyun.

0|0
    0|0
  • kalça

0|1
    0|0
  • Gözler. Gözler kalbin aynasıdır.

0|0
    0|0
  • saçları, saçları ve saçları...

1|0
    0|0
  • Saçlar

0|0
    0|0
  • Doğal oluşu ön planda ise sorun yok demektir.

0|0
    0|0
  • Aklı.

0|0
    0|0
  • bir kadının gögüsleri cezbeder beni.

0|0
    0|0
  • Defalarca dedim yine diyorum gözleri
    Gözleri

0|0
    0|0
  • Beyni

0|0
    0|0
  • Gozleri terbiyesi

0|0
    0|0
  • Gözleri :)

0|0
    0|0
  • pipisi

0|0
    0|0
  • Benim bakış açımda biter

0|0
    0|0
  • Karakteri der uyumaya giderim 😊

0|0
    0|0
  • Ayak dırnağı

0|0
    0|0
  • Beyni.

0|0
    0|0
  • boynu <3

0|0
    0|0
Daha Fazla
28

7 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Benzer Benceler

Yükleniyor...