Olur olmaz şeylere çok hayal kurar mısınız?

ben acaip hayal kurarım ve bence bu çok kötü bir şey
örneğin biriyle 2 kere falan göz göze geldim Hoşlandım diyelim ve sadece bu kadar başka bir ortak yanımız yok en az 2 gün boyunca bu kişinin hayalini kurarım sizde de böylemi herkes benim gibi mi çok merak ediyorum.
bir de şey diyorum göz göze gelmeyle bu kadar hayal kuruyosam o kişiyle konuştuğumda ne olur acaba diye çok merak ediyorum kimseyle çıkmadım flört bile etmedim bundan da kaynaklanıyor olabilir mi acaba?

0|2
313

En İyi Kız Görüşü

• en azından olan birinin hayalini kuruyormuşsun. ben artık olmayan varlıklar yaratmaya başladım kafamda :D

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• olmaz bir şeyin hayalini kurmam geneldee olmayacak birşey isee çok düşünmem

0|0
    0|0
    • ne güzel çok isterdim böyle olmayı

• olursun yaa yaniii mesela ben bugün geçmişte bir olaya fazla takıldım kaldım şimdi kuş gibiyim zaman zaman olur öyle şeylerrr

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

212
  • arkadasım namık kemalın bır lafı var tabırı caızse haya kurup yasayanındaaa kurmadan yasıyanında.. hayallerınden vaz gecme ama bu sırada hayalperestde olma :)

0|0
    0|0
  • Olabilir tabi ama kurduğunu hayaller seni kısa bir sürede olsa mutlu hissettirir.

1|0
    0|0
  • Bende senin gibiyim okisi gelse konussa elim ayagima dolasir konusamam utnirim yeminle

1|0
    0|0
  • hayal kurmak yapabilmenin başlangıcıdır.. hayal kurmayan ne plan yapabilir nede hayalini kurduğu şeyi..

0|0
    0|0
  • Ben de oyleyim cok hayal kurarim normal bence

0|0
    0|0
  • Eveet sist

0|0
    0|0
  • Hayal kurmam

0|0
    0|0
  • Hayır kurmam

0|0
    0|0
  • Efet ondan cunku merak acaba ne olur gibi seyler

0|0
    0|0
  • Çok hayalciyimdir hemde haddinden fazla...

0|0
    0|0
  • Bir UMUTTUR Hayal!!! Yaşamak gibi

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Benzer Benceler

Yükleniyor...