Sevgilim var diye güzel kızı çevirdim :/ ?

Merhaba arkadaşlar, geçen günlerde otobüsle okuduğum yerden evime tatile geldim, anlatsam anlatılcak kısım çok da özet geçeçek olursam, otobüste gerçekten güzel bulduğum -ki bu konuda seçiciyimdir- bir kız sürekli her fırsatta bakışmaya çalıştı benimle, başta meraktan sonra da bu durum hoşuma gitiği için ben de baktım herhalde ordan cesaret alıp indikten sonra muhabbet açmaya başladı ama ben sevgilim olduğu için kısa kestim sizce hata mı ettim? erik gibi kızdı valla :D bizim de var bir şeklimiz tabi 😌

Özellikle erkekler ne diyecek merak ediyorum :D

0|0
1312

En İyi Kız Görüşü

• Ya bide soruyor musun? Sırf güzel diye birine ihanet etmek insan işi değil la cinsinizden nefret ettiriyosunuz.. Sevgilin varsa bakma abi ya da sevgilinden ayrıl evlenince karıyı mı boşuycan güzel kız gördüm çeviremedim diye ya da aldatacak mısın? evlilikle bu aynı mı deme aynı ikisindede hayatında biri var ve aşk duygusunu sadece onunla yaşaman gerek

2|1
    0|0
    • ya zaten uzun konuşmadım ki kızla, sadece bu bakışma olayı bir yere kadar hoşuma gitti açıkçası , sonrasında bakmayı da kestim ama kız baktığım zamanlardan cesaret aldı herhalde :D

En İyi Erkek Görüşü

• En iyisini yapmissin. Esimiz sevgilimiz varken yoldan gecen guzel bayanlara dahi bakmamamiz lazim aslinda. O da ayni seyi yaparsa diye dusunmemiz lazim. Hosumuza gidermiydi. Tabiki gitmezdi. Belkide ayrilik sebebi olurdu. En iyisini yapmissin tebrik ederm. Herkesde bu irade yok. ;)

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

1211
  • En iyisini yapmışsın sende biliosun 😃😃😃maksat muhabbet olsun diye yazdın buraya demi 😂😂😂

0|1
    0|0
  • Sen sevgilin varken nasıl başkasnla konusursun. He anlat bna maniton boyle yapsa ne tepki verirdin git bir abdest al tövbe et gel.

0|1
    0|0
    • önce o laf attı arkadaşım :D

• Git bir tövbe et sevdicegine sarıl güzel kanks

• eyvallah :D

• bakman normal kardeşim kız güzel sonuçta ama sevgilin varken, hata mı ettim demek ne ya

0|1
    0|0
  • Sahalarda görmek istemediğimiz hareketler kaçamak olabilirdi :D

0|1
    0|0
    • hah işte bu mentalitede arkadaşları arıyorum ben :D, ama sıkıntı be hocam kızın yerine kendimi koyuyorum yapamıyorum :D

• Ya kanka oda var tabide sevgilinle ciddi düşünüosun iyi yapmışsin ama ben olsam yerinde kacirmazdim :D

• :D eyvallah aga

• Bence sen adamsın :D

0|1
    0|0
  • Bence sevgilinden ayrılıp o kızla devam etmeliydin yani sevgiline yazık düşündüğün şeye bak :D

0|0
    0|0
  • Erik gibi kızdı vallaha :D :D erik gibi kız ne lan :D

0|0
    0|0
    • kütür kütür yani, şapır şupur gibi, gümbür gümbür minvailnde

• Hoşuma gitti erik gibi kız tabiri :D

• Kardeş boş ver huyu güzel olmayınca gerisi Fasa fiso bak tecrübelerime dayanarak söylüyorum uzun ilşki arıyosan huya bakıcak sın

0|0
    0|0
  • Sevgilin var gozun hala disarda masallah 😂

0|1
    0|0
    • yakışıklı adamız etrafta arkadaşlarımız sürekli saldırıyor bizim de canımız çekiyor ama yapmıyoruz işte napalım :D

• Ben diyeyim de ona gore davranirsin artik :( bu soz aklına gelsinnn :D

• peki madem :D

• Allah bizi sizin gibi erkeklerden korusun

1|1
    0|0
  • Çevirme bro

0|1
    0|0
    • aga sonrası da sıkıntı ya :D

• İlginc

0|1
    0|0
  • Yazık sevgiline.

0|1
    0|0
  • Sjjsjs iyi yapmışsın ya

0|1
    0|0
  • mal sın direk

0|0
    0|0
  • İyi yapmışsın da erik gibi kız nasıl oluyor 😳

0|0
    0|0
  • Yaptığın güzel ama pişmanlık var gibi

0|0
    0|0
  • Iyi yapmissin kardes sevgiline bak sen

0|0
    0|0
  • Kutur kütur yenirdi mk o erik

0|0
    0|0
  • Ben olsam ikissiylede çıkardım

0|0
    0|0
  • troll soru bu türkiyede kız gelecek tanımadığı biriyle bakışıp muhabbet açıcak yok ya

0|0
    0|0
    • Valla gayet de oldu birader :D

• Başka ne dicek ki zaten otobüste :D

• muhabbet açtı diyosun ya senle ne konuştu :D yol mu sordu usta muhabbet açtı diyince ben de asdfas f

• Adamsin baska erkek olsa hemen ilk firsatta aldatir

0|1
    0|0
  • Sevgiline acidim

0|1
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...