Ne yapacağımı bilmiyorum?

Bugün bir cafeye gittik kalabalıktık baya tabi daha sonra kafede garson bir çocuk var yanımdaki arkadaşım ondan çok hoşlandı sürekli ona bakıyor falan çocukta bizden tarafa bakıyo tabi bu seviniyo kanka baktı falan diye bende mutlu oluyorum o mutlu olunca çıkarken çocuk arkamızdan geldi babam geliyordu oyüzden numarayı arkadaşıma verdi mesajda yazdığına göre baktığı kız benmişim ben ne yapacağım hiç bilmiyorum ne yapmalıyım gerçekten çok hoş bir çocuktu empati kurarak cevap verirseniz sevinirim

0|0
25

En İyi Erkek Görüşü

• Böyle bir konuda arkadaşına danışman onu senden uzaklaştırmaz aksine yakınlaştırır. Arkadaşlar her cinste açıklığa ve dürüstlüğe karşılık verir
    Ve o çocuk konusuna gelirsek , oluruna bırak sadece , onu daha iyi tanıyıp karar vermeni öneririm.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sen görüş begendiysen

0|0
    0|0
    • arkadaşım alınmazmı ama öyle bir durumda onun görüşü de önemli bunu ona soramam

• O niye bozulsun. Sanki senle cikmasa onunla görüşecek. Deki ben o çocuktan çok hoslandim görüşmek istiyorum. Ne dersin de. Sanki kız arkadasin ona aşık oldu da uzun süredir sevdiği biri desen anlarım. Kafede görüp beğenmiş sadece

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

14
  • Eğer ki arkadaşın ile çok samimiyseniz uzak dur bu senide çok üzer arkadaşını da. Hatta o çocuğa rahat rahat anlat her şeyi olsun bitsin kasma kendini.

1|0
    0|0
  • Eğer samimi arkadaşımsa gözlerinin önünde alır numarayı yırtarim.

1|0
    0|0
  • çok ayıp etmiş olursun hiç yazma bir daha da gitme o cafeye.

1|0
    0|0
  • Ilk once kendini agirdan satmaya bak hemen sewinme olurmu yoksa üzülen sen olursun sana tavsiyem

0|0
    0|0
  • Çocuk hossa konus

0|0
    0|0
Yükleniyor...