Yardım eder misiniz lütfen biriyle buluştuğunuz da yarım saat ya da bir saat sonra hemen kalkmanın nedeni nedir?

Daha öncede biriyle buluşmuştum yarım saat bir saat sonra kalkmıştık işleri vardı çünkü fakat ondan sonra tekrar yazmıştı mesaj olarak. Şimdi başka biriyle buluştum onunla da bir saat falan o yeni geldi o yüzden işleri vardı. Sonradan mesaj yazdı hafta içi görüşeceğimi söyledi. Bana mı öyle geliyor bilmiyorum ama kaçıyorlar gibi geliyor. Sizce neden olabilir?

0|0
04

En İyi Erkek Görüşü

• çok mu üzerine gidiyorsun? kişilerin? ya da sohbetin muhabbetin açıcı gelmiyor onlarda doğal olarak kaçıyorlar pardon gidiyorlar.

0|0
    0|0
    • Muhabbet ne konuda konusulmali mesela erkekler ne muhabbeti sever nelerden bahsetmeliyim. Ona mi cok sorular sormaliyim

• sen bırak onlar anlatsın sana. eğer ki konuşmak isterlerse. bizler kendimiz söyleyip kendimiz gülmeyi çok severiz. vs..

• O Türk degil aslında biraz yani ben konusmasam o da pek konusmaz sessizlik olusur daha sıkıcı olur gibi geliyor bana

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

03
  • çok mu sıkıcısın yoksa çok mu cirkin?

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum aslinda pek acik biri degilim yani kendimi anlattim biraz ona sordum o bana sordu oyle ne konulardan bahsedilir bilemedim

• Sorun dis gorunus bilmiyorum. Çok cirkin ya da cok guzel oldugumu dusunmuyorum ama pesime takilanda cok oluyor ya neyse birisiyle bulustuktan sonra mesaj yazmak yani begenmese yazmaz ve bulusmak istemez

• yokluk denen bir olay var onu biliyorsan giderin olsun olmasın her türlü yazar :)

• Bencede banada ole geliyo sen warya fazla oturma

0|0
    0|0
  • Ben saatlerce otururdum ya

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...