Sizce 46 yaşındaki bir adam 21 yaşındaki böyle bir kıza (detayda) birşeyler hissedebilir mi?

Kız ağırbaşlı biriyse ve sevgililik, Flört gibi belli belirsiz ilişkilerden uzak duran biriyse böyle bir kıza karşı bu adamın samimi tavırları ve yaklaşımının amacı ne olabilir sizce?
Güncellemeler:
Güncelll
Güncell

0|0
614

En İyi Erkek Görüşü

• Öyle bir herifin amacı cinsellik olur, başka bir şey olmaz.
    Kız arasına mesafe koysun, o heriften uzak dursun.

0|0
    0|0
    • Kimden biliyorsunuz öyle oldugunu?

• Tabii ki anlatabilirsin.

• En iyi erkek görüşü için teşekkür ederim.

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

613
  • sevmiş olabilir yaş aşka engel değil ama davul bile dengi dengine. böyle bişey varsa olmayacağını hissettir bence

1|0
    0|0
    • Nasıl hissettiricem hiç ihtimal vermezdim ama ben de yavaş yavaş ona karşı bişeyler hissetmeye başladım

• kendi yaşıtın sana ilgi gösterse olmaz dersin belki emekliliği gelmiş adamın neyine ilgi duyuyosun :) belki torunu bile vardır o adamla geleceğin olmaz en fazla cinsel birliktelik olur kendine yazık etme derim. yine de sen bilirsin

• sevmek istiyordur ne olacak. Direkman dedim ama öyle yani

1|0
    0|0
  • Saf temiz birini bulmuş faydalanmak istiyor olabilme ihtimali çok yüksek. Dikkat etsin kız.

0|1
    0|0
    • Sonuçta Kızın ailesini tanıyor ve kızı şekilde kullanamayacağının da farkında o Yüzden niye böyle davranıyo olabilir sence?

• Ne gibi kullanabilir

• Kendisini cinsel tatmin etmede.

• Çıtır peşinde olduğu kesin. Ama aranızdaki diyaloğu bilmediğimden sağlıklı bir şey diyemem.

1|0
    0|0
  • Öyle evlilikler bile var gerisini düşün erkek bir bayandan ne olursa olsun etkienip aşık olabilir yaş sorun olmaz ki

0|0
    0|0
  • baba şefkati olmadığı kesin. uzak durulmasında fayda var vesselam...

0|0
    0|0
  • O işte başka bir şey vardır sen hiç film demi izlemiyorsun o işte kesin bir iş vardır şimdi allahtan bide Ada'm evlidir bile

0|0
    0|0
    • O işte başka ne vardır anlamıyorum?
      Evli değil sanırım

• Haklısın ama ne bileyim işte o yaşlarda birinin kendinden o kadar küçük biriyle ilgileneceğini ben de düşünmezdim ama ben de anlamıyorum işte neden böyle yaptığını?

• Bak sorun onun Nasıl biri olduğu ama inan ki o işte kesin bir şey vardır o yüzden dikkatli ol yaşın çok genç kendine yazık etme önünde geçireceğin bir sürü süren var buna yazık etme onunla evlendiğini ya da bir şeyler yaşadığını düşün ondan sonra artık genç bir insanla Aran Nasıl olacak bir düşün istersen

• amacı sadece onunla yatmak olur baska bir sey hissedemez.

0|0
    0|0
  • Yaş farlı uçurum niyet iyi olabilir ama bu durum iyi değil

0|0
    0|0
    • Niyet nasıl iyi olabilir?

• O kadar açık yazamazsın da ondan

• Açık ne yazmışım acaba

• cinsellik olur
    senin karakterin umrunda olmaz bnce yaşına uygun erkek bul ve evlen

0|0
    0|0
  • bir tek anlamıcam bir konu bu ne dedem yaşında o kişi bnim igrenmiyomusunuz hiç

0|0
    0|0
    • Niye iğrenelim? Neyinden iğrenelim ki? Onun karakteri Davranışları beni öyle çekti ki önyargılarımı kırdı gerçeği görmemi sağladı

• şun haytı tost penmbe bakıyorsun on sne sonra o yaşlanıcak ve iktidarsız oluck ve sen bundn yorulacksın ona hyatın boyunca bakabilicekmisin gençliği onun için heba edickmisin. inan senin yaşlarında olgun insanlar var.

• Aralarında 25 yaş var, kız uzak dursun o adamdan.

0|0
    0|0
  • erkek sonuçta güvenmemek gerek..

0|0
    0|0
  • Seks

0|0
    0|0
    • Kızın ailesini tanıyo biliyo ve Kızın kendisiyle öyle bir şey yapmayacağının da farkında. Nasıl olabilir ki cinsellik düşünmesi?

• Kendi yaşıtlarımız ne düşünüyor? Sanki onlar evcilik oynamayı düşünüyo bizimle?

• Tamam zaten ben de aksini söylemiyorum :), ama o yaşta bir adam bence ancak seks düşünür kendinden bu kadar küçük bir kızla

• Senden 25 yaş büyük biri?

0|0
    0|0
  • 46 yaşındaki adamla işin ne?

0|0
    0|0
    • Mecburen diyelim tanışmak zorundaydım

• ya sevişmek istiyorsa?

• Kızın öyle ilişkilerle alakası yok diye belirttim en başta ve adam da Kızın böyle biri oldugunu biliyo

• Adam işini görür atar sende ortada kalırsın

0|0
    0|0
  • Uzak dur pisman olursun

0|0
    0|0
    • Neden ama

• Daha kucuksun anliyamazsin anlaman icin yasaman lazim arada 15 yas bir yere kadar olur senin fikirlerin degisir ilerde simdi beyenirsin ama ilerde beyenmezsin garanti veririm

• Cinsel ihtiyaç

0|0
    0|0
    • Nasıl cinsel ihtiyaç derken?
      Kızın öyle biri olmadığını biliyo nasıl olabilir ki?

• Evlenmeyi dusunmuyo mu

• Bilmiyorum ki ben de onu soruyorum işte amacı ne olabilir diye

Benzer Benceler

Yükleniyor...