Mesafe ilişkiyi bitirir mi?

kişilerin bulundukları şehirlerin farklı olması bir ilişkinin başlamasını ve gidişatını etkiler mi etkilemeli mi? ciddi bir bereberlik yaşanilabilir mi

0|0
1323

En İyi Erkek Görüşü

• tabiki yaşanır neden yaşanmasın ama şöyle bir sıkıntı olur birbirinizi özlersiniz yaklasamazsınız sinirlennce birbirinizi alttan daha rahat alamazsın yanına gidip sıkldıgında onnla rahatlayamazsın anlıyacagın bır cok duyguya dırek sahıp olamazsın ıkınızde buna katlanamazsanız ayrılırsınız ama biz göze alırız dersenız herseyı yaparsnız

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Anlatayım. Sevgilimle ayrı şehirlerdeydik. Allah a hergün şükür namazı kılıyordum elimden almasın diye. bileti aldım gittim adamın yanına. Ailem aradı. Polise gitmişler. Sevgilim de apar topar biletimi alıp beni geri yolladı. Bir gün sonra "bitti" diye mesaj attı. Artık görüşmemize imkan yoktu çünkü. Mesafeler aşkımızı bitirdi.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

1222
  • çok net biter iki defa denedim sonu hüsran şöle sölim aynı şehşrdeyken her gün cennet olur ama şehir değişince insanlarda değişir sonrası cehennem

0|0
    0|0
  • Her ne kadar etkilemez denilse de mesafeler etkiliyor. Sonuçta gözden uzak olan gönülden de ırak olur...

0|0
    0|0
  • Karakter olarak sağlam yapıdaysa eğer 2 tarafta yürür güzelde sonuçlanabilir fakat birbirini tanıma şansı çok çok az olacağı için ciddi bir beraberlik düşünmemesi gereken durumdur sonuç ayrılık olur

0|0
    0|0
  • üzülerek söylemeliyim ki bitiriyor. hatta köse basında asla onu goremicek olma hissi de cabası.

0|0
    0|0
  • Mesele çatır çutur vuruşmaksa mesafeler bu ilişkileri bitirir, Lakin mesele aşksa mesafeler bu ilişkileri büyüttükçe büyütür..

0|0
    0|0
  • Ya niyetler ciddiyse emin ol bitmesi biraz zordur ama eğlencelik öylesineyse hemen

0|0
    0|0
    • Mai nıyet ne kadar cıddı olursa olsun yahu ınsanlar adam askere gıdıyor kız bekleyemem dıye ayrılıyor adam sehır dısına ıse gıder orada ne halt ettıgın bellı degıl deder ayrılır ben denızlerı dolastım yıllarca en cıddı ılıskılerım bıttı sız neyın pesındesınız gozden ırak olan gonuldende ırak olur dıye bır soz var bılmeyen duysun ecdadınız bu lafı bosa soylememısss

• eğer ortada gerçek bir sevgi yoksa bitmeye mahkumdur

0|0
    0|0
  • Benim arkadaş 7 aydır öyle mutlular ama ilerde nolur bilemem

0|0
    0|0
  • Genelde mesafe sogutur iliskiyi fakat iliskinin degeri olcusu daha onemli

0|0
    0|0
  • İlişkinin temeli salamsa bitmez ama değilse geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • Bu hayatta bu zamanda kimseye güven olmuyor. Yakınındayken bile zor iken uzakta hiç yürümez.

0|0
    0|0
  • İlkten Dağ gibi gelir Ama illaki Ulaşılması kolaydır Muhakkak Ya :(

0|0
    0|0
  • göreceli bir kavram. bu aradaki mesafeye bağlı

0|0
    0|0
    • İzmir ve İstanbul soz konusu sehirler nası

• Aslında 1 yıl sonra istanbula gecebilirim ama Şu an mümkün değil

• bir yıl sonra ıstanbula gectıgınde yanında yenı bır ınsan olur farklı duyguylara burunursun hayaller baska beklentıler baska hersey bambaska olur tıpkı bır yıl once ızmırde bır yıl sonra ıstanbulda olman gıbı bakın kızlara sunu anlatmakta zorlanıyorum ya da anlamamak ıcın dırenıyorsunuz aynaya gecıp bakmak kolay gecersın kasına gozune sacına belıne bakarsın bırde aynayla yan yana gelde kendıne bak sana mantık dısı gelecek fakat bır dene bunu anlayacaksın benı !

• İki tarafta severse etkilemez bir sorunda çıkmaz

0|0
    0|0
  • bence gerçek sevgi varsa mesafler onları ayıramaz

0|0
    0|0
  • Bitirir

0|0
    0|0
  • Bitirmez yaşanır

0|0
    0|0
  • Benim iki iliskimi de bitirdi

0|0
    0|0
  • Zorlasdirir ama cokta etkilemez

0|0
    0|0
  • Aldatmadigi surece evet

0|0
    0|0
  • gözden uzak olan gönüldende uzak olur

0|0
    0|0
  • Bence bitirir fazla mesafe ayriliga kadar gider

0|0
    0|0
  • Kesinlikle kesinlikle kesinlikle aksi mucize olur

0|0
    0|0
  • bence bitiririr

0|0
    0|0
  • Bence bitirir

0|0
    0|0
  • Aslaaaa

0|0
    0|0
  • Yaşanabilir arada sevgi varsa neden olmasın

0|0
    0|0
  • Bitirmez.

0|0
    0|0
  • şüpheler bitirir

0|0
    0|0
  • Bitirir

0|0
    0|0
  • Bitirmez.

0|0
    0|0
  • ciddiyseniz bitirmez :)

0|0
    0|0
  • Ayda bir falan görüsme oluyosa sıkıntı olmaz kanks

0|0
    0|0
    • kanks ıyı hosta o gorusulemeyen bır ayda acaba ne yapıyor kımınle baskası var mı acaba acaba acaba larla dolu bı ılıskı sence ne kadar saglıklıdır kendını arkadası yerıne koy bakalım?

• @playboyergn Güven yoksa hergun gorussende o ilişkiden bır cacık olmaz kanks

• yanı sorunun cevabı ılıskı bıter ... TESEKKURLER...

• Bitirir

0|0
    0|0
Yükleniyor...