Kızlar, karadenizli bir erkekle evlenirmiydiniz? Asil soru detayda?

Cok yakisikli birisi degilim ama kendime guvenim kalbimden geliyor. Maddi olarak cok sey vadedemem ama evim ve ahsap tasarim uzerine isyerim var. Hayalim ileride eşim olacak sevdigimle birlikte bu işi birlikte yapmak. Ev dekorasyonu uzerine farkli tasarimlar uretiyorum. Benim gibi kucuk ama mutlu hayalleri olan, sevgiden ve mutlu olmaktan baska beklentisi olmayan, gercekten evliligi düşünen seveceğimi ariyorum. Burda fazla bisey yazamiyorum okunmaz hepsi diye. Merak ettiginiz ya da sormak istediginizi goruslerde belirtin ben mesaj atarak hem kendimi belirtirim hem sorunu cevaplarim. Bu arada karadenizliyim Samsun ama laz degilim :)
Güncellemeler:
Artik kimse goruş yapmasin 😂 @AysegLb kiziyo 😂

0|0
13

En İyi Kız Görüşü

• Niye evlenilmesin Karadeniz candır toprağım 😃

0|1
    0|0
    • :) helal olsun

• Bu lafları edenler düğün salonuna en önde gidermiş bilemiycem artık 😄

• Iyi geceler uyu hadi :p

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 12

• Tabi evlenirdim fark etmez nereli oldugu yeterki iyi insan olsun ve insan olsun. Sen bence evlenme programina katilmissin gibi yazmissin bence katilmalisin kendini guzel anlatabiliyorsun ☺️

0|1
    0|0
    • Tesekkur ederim gorusun icin :) programa katilmak hic aklimdan gecmedi. Belkide istemem. Orda asil arayis guzellik ya da yakisiklilik. Ben "aslinda beni biraz tanisan seversin" diyenlerdenim. Detayda soyledigim gibi yakisikli degilim ama kalbime guveniyorum :)

• Kalp en onemlisi vicdan guven bunlar onemli guzellik cok kolay bozulabilir ama kalp ayni kalir. Allah gonlune gore versin 😊

• Amin :)

• Evlenirdim Karadenizliyse hem yakışıklı hem düzgündür zaten

0|1
    0|0
  • bn olsam evlenirdim :D
    ama önce sevmek lazım yoksa o iş olmaz :D ama benim başım bağlı :)
    @cacky seni çok seviyorummm :D

0|0
    0|0
  • Asla ve asla... ben kürtüm yani güneydoğuluyum. Asla uymaz zıt kutuplar

0|0
    0|0
    • Senin Kürt olmanda bir sorun olmadigi gibi benim karadenizli olmamdada bir sorun olmamali. Benim en yakin arkadasim gecen yaz batman dan evlendi hanimi Kürt tü. Valla oraya gittigimizde cok memnun kaldik misafir edislerine. Bence sorun kafalarda.

• Bilmiyorum benimde çok Karadeniz'li arkadaşım var ama biz kollarımızı hep açarız lakin karadenizlilerde bunu pek işitmedim... yani ben şahsen.

• :)))))))))

0|1
    0|0
    • Biride demiyor ki seni tanimak isterim die :D anca gulumseme ve olur :p

• Evlenirdim yesil gozluyse

0|1
    0|0
  • Tabiki 😂

0|1
    0|0
    • O zaman hazirliklara basliyayim ben 😅

• Sen bana mesaj atsan ölürmüsün :( benim canim yok mu yaaa bende kendimi ozel hissetmek istiyom belki :p bu yuzden takibe aldim mesaji sen at ilk once die. Hem daha once kimseye mesaj atmadim gelenegi bozmak istemiyorum :) sizden rica etsem matmazel bana once siz mesaj atabilirmisiniz :)

• 1 xper olunca zor yahu

• Dün itibariyle bir trabzonlu lazdan vazgeçtim !

0|1
    0|0
    • Konuyu tam bilmiyorum ama insallah bir birinize yazik etmemissinizdir. Yollari ayirmak cok kolay ama kayboldugun yolda kendini bulmak inanki cok zor.

• bir söz var bugün kendime en yakın hissettiğim. Ederinden fazla değer soytarıyı kral eder. bu da öyleydi işte. hayırlısı olsun.

• Insallah hayirlisi olsun tabikide. Bu hayatin bize yasattigi gercek bir olgu. Terazinin bir kismi hep agir basiyor. Esitlik hic bir zaman olmuyor. Biri ileriyi gorup mutlu olmak isterken diyeri seni bu yolda hep yarim birakiyor. Ama yinede insan hep en iyisini yapmak istiyor. Sevdigi icin deger verdigi icin. Velhasil sen kim oldugunu ve ne yaptigini bildikten sonra yolundan sapma, bir gun iyilerde kazanir mutlaka :)

• Mavi gözlüyse olabilir.

0|1
    0|0
    • Sadece gozlerim degil kalbimde mavi :)

• Evlendik bir numarasi yok erkek her yerde erkek

0|1
    0|0
  • Trabzonluyum :DD ama evlenmeyeceğim için hayr :D

0|1
    0|0
  • Kaba oluyorlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...