Kıskandırmaya mı çalışıyor?

İyi akşamlar flört ettiğim birisi var bugün resimli check in paylaştı resimde kendisi var neyse bana mesaj attı merhaba nasılsın falan diye neyse ben de buna sordum daha sonra pat diye moralin mi yok dedi bende sana öyle gelmiştir iyiyim dedim neyse durdu durdu yok yok eminim moralin yok senin dedi bende böyle düşünmeni gerektiren sebep ne diyince gülerek tamam kızma bana öyle gelmiştir dedi neyse bir saat sonra instagram da paylaştı daha sonra bir daha check in yaptı. Başka mesaj da atmadı bana daha sonra Tabi bende beğeni yaptım yani ne alaka pat diye moralin mi yok demesi ve bir gün içinde asla iki defa check in atmamıştı ilgi mi çekmeye çalışıyor ne yapmaya çalışıyor?

0|0
02

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

02
  • Olabilir senin ona karşı nasıl bir ilgin olduğunu görmeye çalışıyor olabilir. Yani kıskanırsa benden hoşlanıyordur gibi.. ;)

0|0
    0|0
    • Ya da sanki ben trip atıyorum bahanesiyle muhabbeti de bitirmek istiyordur böyle böyle moralim çok bozuk

• Olumsuz düşünmek için erken henüz :) Msjlaşmaya ara ver biraz bakalım merak edecek mi seni?

• aynen inanma

0|0
    0|0
    • Bende mesaj atmadım daha sonra ama hiç yapmamıştı daha önce flörtün başında niye yapıyor bunu ve ben nasıl davranayım?

• yol ver gıtsın

Yükleniyor...