Çok sevdiğim çocuğun akıl almaz hareketlerine anlam veremiyorum?

7 aydır takip ettiğim devamlı fotolarina baktığım birisi vardı bir turlu görüşme fırsatı yaratamamistim. Ve nihayet benimle görüşmek istedi ve gorustuk birlikte sahile falan gittik arabada beni öptü kalbimi ağzımda hissettim. Daha sonra selfie yapalım dedi bende kabul ettim aylardır bekledigim kişiyle selfie yapmanın mutluluğu paha bicilemezdi. Daha sonra beni eve bıraktı arabadan inerken ona aramizi sogutmayalim birbirimizi tanıyalım dedim o da tamam dedi. Akşam oldu napiyosun diye mesaj attı bende tv izlediğimi söyledim sonra bugün çok güzeldi dedi bende fotolari bekliyorum dedim ve bir daha da cevap atmadı whatsaptan neden atmamis olabilir? Ve bunu dün konuştuk hala görüldü yapmadı son görülmesi kapalı zaten mesajimida görüldü yapmamasına anlam veremedim ama Swarm dan bildirim yapıyor fikri olanlar?

0|0
12

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

12
  • Fotoda senin bir kusurunu görmüş olabilir o yüzden konuşmak istemiyordur veya sevgilisi vardir senden sonra onla buluşmuştur görmesin die silmiş olabilir yoksa başka açıklamasi olamaz yani

0|0
    0|0
  • Merhaba çünkü size karşı dürüst değil bunu anlamadınız mı?

0|0
    0|0
    • Sadece fotolari atmamasina anlam veremedim

• Karşınızdaki insan sizden hoşlanıyorsa resimde göndermez mesaj da yazmaz aramaz da kısacası hiçbir iletişimde bulunmaz

• Yukarıda hatalı bir yazma var yani size hoşlanmaz

• Fotolarda tipsiz çıkmıştır belki

0|0
    0|0
Yükleniyor...