Bakmadığınız yönde oturan bir kişinin gözlerini üzerinizde hissetmek?

Kalabalık bir yerde oturuyorsunuz ve arkadaşlarınızla konuşurken bir anda bakmadığınız yönden biri size bakıyor gibi hissediyorsunuz ve o yöne dönüyorsunuz hoşlandığınız ve sizden hoşlandığını düşündüğünüz kişi orada oturuyor (sizin yan tarariniza donuk bir sekilde... Sizce bir insan bakmadığı yöndeki kişinin onu seyrettiğini hissedebilir mi? Mümkün mü? Sizce cidden bakiyor muydu? Sizin de başınıza geldi mi?

0|0
22

En İyi Kız Görüşü

• olabilir bende hissediyorum bazen sonra bir bakıyorum o da bana bakıyo oluyo o anda

0|0
    0|0
    • Aynen ben de bir anlam veremedim tam da yüzü bana dönüktü

• öyle valla bende çok meraklıyımdır böyle şeylere özelliklede insan psikolojisi çok ilgili çekiyo

• Aynen ben de öyke

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

12
  • Hissedebilir. Telepatik olarak mümkün.

1|0
    0|0
    • Ben de öyle düşünüyorum, çok garipti, sanki bir güç beni sağ tarafıma bakmaya zorluyordu, içimdeki ses de bana seni izleyen biri var diyordu... Belki o da benden hoşlanıyordur, ya da aramızda değişik bir bağ var olabilir

• Birinin seni izlediğini dusunuyorsan çaktırmadan esne. O da esner esnemek bulaşıcıdır

• Tavsiye için teşekkürler😊😊😊

• Umrumda olur mu be

1|0
    0|0
    • Niye olmasın

• Ohooo bu zamana kadar bana öyle dediğin gibi bakanların muhasebesini tutsaydım ayrıca bu sitede gördüm bakmayı çok büyütüyorsunuz liseli

• Anladım şimdi

• Şizofrensin

1|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...