Kızla konuşurken çekingen bakan erkek?

Çekingen bakıp, mesela gözlerini karışan ve gülümseyip başka tarafa bakan erkek, hoşlanıyor mudur. Bu arada 1 yıldır bakıyordu ama tanıştıktan sonra bu bakmaları azaldı.
Güncellemeler:
Haha kaçıran ** ... hep bu akıllı telefonlar

0|1
011

En İyi Erkek Görüşü

• Hoşlanmak ayrıdır çekingenlik ayrıdır çekingen erkeksen k bakma ama bir halt olmaz şuanki hayat şartlarında tuttuğu koparan atmaa gibi korkusuz bir erkek ile olan ilişki her anlamda sana fayda sağlar..

Bu arada akıllı telefonlarda skıntı yok kullanan sensin yani yanlış yazan sensin

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

010
  • Hoşlanıyordur ama tanıştıktan sonra ya sana olan ilgisi gitmiştir yanda seni ulaşılmaz olarak görmüştür. Ona biraz samimi davranırsan tekrardan senden hoşlandığını sana göstermeye başlar...

0|0
    0|0
    • İlk başta bende öyle düşündüm ama ilgisi gitmiş olsa çaktırmadan bakıp durmaz gimibe geliyor ama bilmiyorum tabi. Ben merhaba diyince mutlu oluyor ama görmezden gelince oda aynısı yapıyor bir garip. Hmm 👍

• İyi niyetli diyebilirim. Bu tipler genelde soğuk olur ve pek konuşmaz. Ama bir zarar gelmez kanımca. Hoşlantı için birşey söylenemez bence.

0|0
    0|0
    • Aslında soru filan hep o sordu ama ben kısa cevaplar verdim. Ama biraz havalı gibi. Hmm

• Bilmiyorum ama havalı geliyor bana.. oda olabilir evet. Hmm okadarini bilemem 😊

• Asıl bunlardan korkacan be hacı 😂

• Samimi olmak gerekirse seni görüpte karşında konuşmak pek mümkün degil

0|0
    0|0
  • Onun içindeki heyecanı bilemezsin o yünden başka taraflara bakıyor. Aynı ben işte :)

0|0
    0|0
  • Hoşlanıyor

0|0
    0|0
  • Seviyorsa konuşsun 😑

0|0
    0|0
  • gözlerini karışan ne ya

0|0
    0|0
  • Karnı acıkmıştır.

0|0
    0|0
  • Ben mesela bende direk bakamam

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Benzer Benceler

Yükleniyor...