İnsanlara güvenmemek mi lazım?

Benim neredeyse hiç arkadaşım olmamıştı, halimden mutluydum.Çünkü annem her zaman sakın başkasına güvenme derdi. Zaten evin içi sürekli bir savaş alanını andırıyor. Kavga, bağrış filan derken.. Nese boşandılar zaten. Bende şuana kadar aileme bile gülmezdim. Bu yüzden sürekli ciddi biliniyordum. İlk defa sonunda bir arkadaş edinmiştim, bir kız. Aynı bölümdeydik. Derslerde de olsun sürekli bana karşı gülümserdi. Hoşuma gidiyordu bu nezaketi ve bende ona gülümserdim derken arkadaş sayım artmaya başladı. Fakat sonunda benimle sadece dalga geçtiklerini öğrendim. Onunla birdaha karşılaşmak bile istemesemde onun bana karşı olan nezaketine alışmıştım. Şimdide hep yalnız geçirdiğim günlere dönmek istemiyorum. Napıcağımı şaşırmış durumdayım. Zaten son günlerde arkadaş sayımda azaldı, gülmediğim, konuşmadığım için...

0|1
53

En İyi Erkek Görüşü

• Guvenme ilk once tanistigin kisinin dusunce yapisini kisiligini cozmeden hele deneme bile bu kadar stres veya uzuntu yasamaktan yalniz takilirim daha iyi bence.

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Senin mutluluğun etrafındaki insan sayısına baglı olmasın. Ve ne kadar az insan varsa o kadar mutlu olursun emin ol..

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

42
  • Kadın Düşmanı ol ;) en azından fark yaratırsın knk.

Not:Ciddiyim

0|1
    0|0
  • Fazla kmseye takilma bide herkeze guwenme onlar gercekdeil sahte

0|0
    0|0
  • Yalnizlik kotu. 1 tane arkadasin olsun tam olsun.

0|1
    0|0
  • Evet öyle ama olmuyor. O_o

0|1
    0|0
  • Her insana güvenmemek lazım

0|1
    0|0
  • bu devirde güven meselesi zor.

0|1
    0|0
Yükleniyor...