Okulda birisini beğeniyordum facebook profiline baktım benden ay olarak küçükmüş bu iş olmaz demi?

Okulda birisini beğeniyordum facebook profiline baktım benden 6 ay küçükmüş bu iş olmaz demi erkek yaşça büyük olmalı.
Güncellemeler:
Gerçekten dalga geçmiyorum bazıları trol soru mu yazmış ama benim yaş takıntım var ay olarakta olsa benden küçük

0|0
1731

En İyi Erkek Görüşü

• Alakası yok dış görünüşte uyumluysanız yaşı boşver. Bende mesela yaşımı göstermiyorum. Üniversite okuyorum ama üniden kız bulmak yerine liseden bulmaya çalışıyorum. Çünkü liseliler bana daha çok hitap ediyor

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Trol soru mu bu? Beyin yaşınızdan şüphe ettim😂 6ay dan kastın bir sene öncesi mi yoksa😂

0|0
    0|0
    • Yaa valla gerçek bir soru aynı yıl ama ay olarak benden küçük komik olmaz mı sonuçta kızlar erkeklere göre daha olgun

• Ne alakası var sen yolda sevgili görsen aralarındaki yaş farkını biliyor musun? Hayır sadece doğru ya da yanlış tahmin edebilirsin. Bence önemsiz.

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

1630
  • Saçmalama ya niye olmasın ki bende geç gittim üniye o yüzden küçükler diye hep mesafeli davrandım benimki bir kaç yasti sorun olurdu artık yok benden büyük olsun kriterim seninki ay farkı niye sorun olsunki önemli olan hislerdir

0|0
    0|0
  • olur hemde bal gibi olur, hem bayan erkekten büyük olursa zengin oluyorlarmis evlenince , benim esimde benden bir hafta büyük ,1 hafta zengin oluyorum 355 gün fakir.

0|0
    0|0
  • Soruyu okurken güldüm gerçekten git ısrar et de doğum gününü 6 ay 1 gün öncesine alsın töbe töbe takıntıya bak :D

0|0
    0|0
  • Bu senin tercihin 6 ay problem yaratmaz bana gore. Ama onemli olan senin ne dusundugun

0|0
    0|0
  • Alakası yok bu sizin egolarinizdan. yaş bile yokmuş birkaç aydan çocuk olacak değil heralde. azıcık mantıklı olun

0|0
    0|0
  • mesela ben bir kıza çok aşıktım. meğer kız benden iki saat sonra doğmuş. olmaz bu iş dedi... ben de tamam kızma abla dedim. anlaştık.

0|0
    0|0
  • Bn kendimden 2 yaş büyk bir kızla sevgiloyim sor bir . bir sorun var mı diye. Hoc bir sorun yok mithis :)

0|0
    0|0
  • 6 ay kücük olmasina takilma sen. Cocugun davranislari olgun mu ona bak

0|0
    0|0
  • Erkeğin yaşının büyük olmasından yanayım ama 6 aydan bir şey olmaz :)

0|0
    0|0
  • Yok be nolcak aynı yaştaysanız sıkıntı yok ay çok şey değil

0|0
    0|0
  • Yani aslında ben erkeğin büyük ya da aynı yaşta olmasını tercih ederim ama 6 aydan birşey olmaz sanırım.

0|0
    0|0
  • senin yaş takıntın varsa elbette olmaz. genel olarak düşünürsek eğer gayet alakasız bir takıntı diyebilirim

0|0
    0|0
  • Benden küçük biriyle 5 yıl beraber oldum. Gayet olunuyor

0|0
    0|0
  • olur olur neden olmasın ki çok Seksi bir durum hemde

0|0
    0|0
  • 6 ay bencede haklısın 5.5 olsa belkide 6 ay nedir ya duymamis olim 😒

0|0
    0|0
  • Olur olur, bozma moralini, Aysel Gürel kendinde 40 yaş küçüklerle takılıyordu :D

0|0
    0|0
  • komşu kızı kaçtı,
    kendinden 6 yaş küçük erkeğe
    2 teyzem kocalarından büyük

0|0
    0|0
  • senden gün olarak da büyük olmalııııı :D ya arkadaş :D

0|0
    0|0
  • Erkek büyük olunca ne fark ediyor?

0|0
    0|0
  • oluur

0|0
    0|0
  • 6 aydan bir şey olmaz beğeniyorsan çık

0|0
    0|0
  • Niye olmasin ki

0|0
    0|0
  • benim sevgilim bende 2 yaş büyük

0|0
    0|0
  • Ay ' dan birşey olmaz

0|0
    0|0
  • Niye olmasin😏

0|0
    0|0
  • Neden olmasın öyle bir kanun mu var?

0|0
    0|0
  • Ne alaka ya

0|0
    0|0
  • sevdiğim gız bana abi dedi

0|0
    0|0
  • Kac yasinda o cocuk

0|0
    0|0
  • Olmaz en az bir yaş olmalı şeriata ters

0|0
    0|0
  • Olur ne alaka :D

0|0
    0|0
  • De..

0|0
    0|0
  • Olmaz tabi :D

0|0
    0|0
  • Olur bisinolmas

0|0
    0|0
  • olu olur git ustune

0|0
    0|0
  • Bence erkek büyük olmalı

0|0
    0|0
  • Olabilr ne olacak

0|0
    0|0
  • Ne kadar cahil insanlarsınız ya 😄

0|0
    0|0
  • Ih ıh.

0|0
    0|0
  • Olmaz ay çok önemli (!) Kaç ay büyük? 😁

0|0
    0|0
  • farketmez o kadarda ya

0|0
    0|0
  • Kendimden 7 ay kucuk biryle coktim, suanda 1 yas kucuk biriyle cikiyorum. Sonuc olarak hic bir problem yok. Rahat ol yani kuzum bişey olmaz😊

0|0
    0|0
  • Gerizekali aptaal

0|0
    0|0
  • bu kafayla olmaz tabi uzak dur çocuktan

0|0
    0|0
  • Olmaz tabi olur mu hiç? Aaaa

0|0
    0|0
  • olmasın zaten boşver sen bu kafadaysan ohooo