Duygularımı nasıl açabilirim ve sizce terslenir miyim?

Birisi var
Arada aklıma düşerdi fakat neredeyse iki haftadır aklımdan hiç çıkmıyor ve aklıma düştü düşeli her yanım onunla sarılmış gibi, iki kere aynı sınıfta sınava girdik, okula aynı vakitlerde geldik, yüzünü özlediğim zamanlar saniyelikte olsa önümden geçiyor. Anlatamamış olabilirim fakat o aklıma düştü düşeli onunla ilgili rastlantılarda çoğalmış durumda. Ben pek onun umrunda olduğumu sanmıyorum fakat beni farkettiğinin farkındayım diyebilirim. Durum böyle olunca insan hevesleniyor ister istemez, umutlanıyor. Gözlemlediğim kadarıyla yaşanmışlıkları fazla olan birisi fakat belli etmiyor, eğlenceli ve komik, hocaları bile güldüren sempatik tipler olur ya öyle bir insan işte. Egosu olduğunu düşünmüyorum, samimi ve doğal. Hislerimi ona da anlatmak istiyorum ama tersleyebilir diye düşünüyorum, her şekilde kararsız kalıyorum. Kararsızlıkta beni mutsuz ediyor ve artık mutsuz olmak istemiyorum, netlik istiyorum. Duygularımı söylersem terslenebilir miyim? Veya yakın arkadaşına mı anlatmalıyım bu durumu sizce? Bir yol gösterin bana lütfen
Güncellemeler:
güncel

0|0
24

En İyi Kız Görüşü

• acma ben acdım ınsnaı actıgına pısman ederler untmak en ıyı yol seven sana kossun bırak kendını sıkma daha sonra daha cok üzülürsün

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bak, çocuk anlattığına göre normal kendi halinde terslemez duygularını söyle bence baya aşık olmuşsun.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

13
  • yıl olmuş 2016 hala açılamıyorlar soyle gıtsın

0|0
    0|0
  • Hayır sis

0|0
    0|0
  • Okimicam