Kibarca reddedildim, havar komşular havar?

Kurstan bir çocukla birkaç haftadır whatsapptan doğru konuşuyorduk. Genelde de konuşmayı o başlatıyordu. Artı numaramı isteyen de oydu. Bundan cesaret alarak cumartesi bir yerlere gidelim teklifinde bulundum. Ki bulunmaz olaydım. Bu haftasonu olmaz ya başka zaman yapalım dedi. Şimdi diyeceksiniz ki işi vardır falan filan. İnsan o zaman net bir şekilde önümüzdeki hafta der şu gün der bu gün der. Direkt "başka zaman" demez. Kendimi çok kötü hissediyorum :( Ne yapayım? Dün peki o zmana başka zaman ayarlarız dedim. Sonrada hiç yazmadım. :(

0|0
1034

En İyi Erkek Görüşü

• Aynı durum benimde başıma gelecek galiba. Kurstan evli bir karı devamlı yaşımı soruyor, whatsap grubu var numaranı ver falan diyor. Fakat numarayı vermek kısmet olmadı, şarjı bitti kapandı telefonu hep. Şimdi grup ayağına whatsapp şeysinden bize yazarsa, aynı şekilde ona da başka zaman demek durumunda kalabilirim...

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hemen kötüye yorma. Belki de ince düşünceli biri değildir. Ha baktın bu hususta ses soluk çıkmıyor o zaman da üzülme Çünkü Allah bir kapıyı daha büyük kapı açar demişler.

0|0
    0|0
    • kapıyı kapatırsa olacaktı :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

933
  • artı numaramı isteyende oydu demişsin ama bence ona o cesareti sen vermişsin baksana yaşadığın yıkıma ;) çok yakından bakıyorsun bir kaç adım geri çık görüş alanın çok dar, daha geniş bak

1|0
    0|0
    • Her halükarda rezil hissediyorum kendimi darı genişi yok

• rezillik bir durum yok bence, sadece sabırsız olduğun çıkar ortaya, belkide erkek için düşündüğü gibi birisi olmadığını da görmüş olabilir, yani çok da germe kendini gevşe, her adım doğru olamaz, yanlışı yaparak doğrulara gidilir

• Kesin istemiyor %100 aynı şeyi ben bir kız arkadaşa söylemiştim aynı şekilde müsait değilim bu hafta falan dedi kıvırdı sonra da yalan etti. Sonra ben salak gibi bir de açıldım söyledim 1 ay falan sonra ben sana karşı bir şey hissetmiyorum falan deyip ağzını büktü. Sinir oluyorum şimdi ona iyi ki olmamış zaten beni hak etmiyordu.

0|0
    0|0
  • Belki parası yoktur hemen en kötüyü düşünme ben kız olduğum halde param olmadığında hesabı erkek ödese de çıkamam :)

0|0
    0|0
  • Bak havalar düzeliyor baharda geldi neredeyse sen neden bir kişi için kendini yorarsın ki sadece o sana mühürlü değil hem sen kızsın avantajlı tarafsın bırak o uğraşsın :)

0|0
    0|0
  • Parasının olmama ihtimali hiç mi aklına gelmiyor haftaya oarası olacağı ne malum demeseydin keşke kafana takacağını bilseydin

0|0
    0|0
  • belki çocuğun parası yok ve ne zaman seni uygun bir yere götürebilecek bir parayı bulur bilemiyor? hep böyle düşünün siz. at gözlüğü değil mi nasıl olsa.

0|0
    0|0
    • Ama insan iyi ki kötü bir bahane söyler di mi? Ne bileyim yumuşatır söyler bu ara hiç uygun değilim der. Direkt başka zaman yazmaz yani.

• şans değil. hayırlı ise olsun.

• Amin.

• Öncelikle düşünme alanın dar belki parası yoktu belki bir sıkıntısı vardı belki gerçekten o gün iyi hissetmiyordu

0|0
    0|0
    • Yahu dese ki haftaya yapalım ne bileyim ya şöyle bir sebebim var falan tamam. Ama resmen başından savar gibi başka zaman dedi, yıkıldım.

• sana öyle gelmiştir

• Saçmalama ya. Hep kuruntu. Belli bir gün ayarlayacak durumda değildir. Sana dönüş yapar o istiyorsa. Bekle. Dönmezse zaten sorun yok.

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum cok bozuldum :O

• Saçmalama. Bir ara görüşürüz demiş zaten. Ayarlayabildiği bir gün olursa döner sana. Dönmüyorsa zaten görüşmek istememiş demektir. Sallarsın gider. Biraz rahat ol

• Komsular Havar Havar, bizim kiz evde kaldi..

Kardesim uzulme isi vardir..

0|0
    0|0
  • Oyş. Halay başı yapalım hatun seni. Ancak öyle hafifler acın 😂😃

0|0
    0|0
  • İlgilenme hiç dönerse senin dönmezse zaten senin olmamıştır

0|0
    0|0
  • Yoo mesela bu hafta doludur başka zaman gidelim der ama senin böyle düşüneceğini tahmin etmeyebilir yani o an aniden gün belirmeyi istemeyebilir nasıl olsa hep konuşuyoruz kafasımda işte sınavlar bitince söylerim falanda demiş olabilir. Bunlar olmamışsa numaranı isterkenki hisleriyle şimdikiler farklı olabilir konuştunuz vs vs belkide pek hoşuna gitmedi seni yeterli bulmadı aşkla bakarken bunları düşünememişte olabilir. Sen yine biraz bekle zamanla durumu anlarsın. Bir de ya çocuk numaranı istemiş ilk yazıyı yazmış vs elamanın çekingenliği gibi bir durum söz konusu değil keşke onun bu teklifte bulunmasını bekleseydin

0|0
    0|0
  • Sizin gibi salaklar yüzünden aşk hevesimiz kursağımızda kalıyor.

0|0
    0|0
  • senin kadar ince düşünememiştir direk önyargıyla davranmamalısın bekle ve ona göre hareket et.

0|0
    0|0
  • aldırma işi vardır. gerçekten o an aklına bişey gelmediği için dvamını yazmamıştır.

0|0
    0|0
  • Bu duruma ben bile üzüldüm içim acıdı bu duruma düşmek istemezdim

0|0
    0|0
  • Salih abi? Ahahahah :))) havarr dostlar havarrr koptum ua gece gece

0|0
    0|0
  • Yalan olmussun. 2 secenek var ya cocuk seni begenmiyo ya da daha guzeli var

0|0
    0|0
  • kesin para konusudur malum bu aralar kriz var hemde öğrenciymiş

0|0
    0|0
  • Ne kazandığını bilmiyorum, ama umarım beni kaybettiğine değmiştir..

0|0
    0|0
  • Uzulme yaa

1|0
    0|0
  • Üzüldüm pnp. Bu arada ne kursu bu?

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun :/

0|0
    0|0
  • Yazmamaya devam et

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun başkan acın acımızdir ✋ ✋

0|0
    0|0
  • Boşver salla, sana erkek mi yok kanka.

0|0
    0|0
  • rezil olmuşsun kaybedenler klübüne hoşgeldin :D

0|0
    0|0
  • Bence boşuna umutlanmişsin

0|0
    0|0
  • başka biri vardır ;)

0|0
    0|0
    • Niye numaramı alıyo ki o zaman. Pis

• Hayatta sormam daha.

• bence sor belki yoktur. benim dediklerim sadece olası ihtimaller

• Basit kız olmuşun :D ıyk

0|0
    0|0
  • Oh. Kaciyo kovala smdi

0|0
    0|0
  • Başka zaman dediyse seni 2. planda tutuyordur :D

0|0
    0|0
  • dediğin gibi haVAR haYOK.. hayat böyle

0|0
    0|0
  • Bisi olmaz

0|0
    0|0
  • Parasi yoktur belki

0|0
    0|0
  • üstüne çok düşmüşsün

0|0
    0|0
    • Köpek ya nasıl moralimi bozdu.

• Ne guzel

0|0
    0|0
  • İyiki kibarca edildin

0|0
    0|0
    • Harbiden hiç de kibarca değil aslında. niye öyle yazdım bilmiiyorum.

• Ben yataga atmıyıcagım kızın numarasını istemem ama amacı ne burdaki çözmüş degilim. :)

0|0
    0|0
  • Kaçan kovalanır 😐 kovalanan kaçar 😐

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...