Ne yaparsınız beyler?

Güzel bulduğunuz bir kızın sizi beğendiğini öğreniyosunuz. Ama çekingensiniz ve kız sizden 1 yaş büyük.

Ne yaparsınız?
Güncellemeler:
Ve daha tanışmadınız

0|1
16

En İyi Erkek Görüşü

• Gerçekten beni beğeniyorsa çekingenliğimi bir kenara bırakırım.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 15

• hiç oyalanmak için elişmden geleni yapıyorum keşke hafızamı kaybetseydim bügün hiç kendime gelmesydim

0|0
    0|0
    • Anlamadim

• Ee yardım et bari

• yardım istiyorsan tek şeyi yap sende hoşlanıyorsa ya da sen ondan hoşlanıyorsan veya onunla birşeyler hisediyorsan açıl çirkin bile olsa açıl yeterki seviyorsan hoşalnıyorsan birşey hisediyorsan seviyorsan tabi onuda yüzeysel olarak görmüşsen seni seviyorumde sen yanaş ona ama kendinden eminsen tabi hayatt kısa çünkü kimsenin sözlerine kanıp cekinme... elimden olsa ben de yapardım ya senin gibi ama sendeki şans bende yok kardeşim

• Kızdan sinyal almadan hiçbişe yapmam. Kız biraz ümit verirse whats up tan filan yürürüm

0|0
    0|0
    • Nasıl sinyal vericem ki

• Aklıma bişey gelmiyo kiiii

• Bu yazdığımdan bunu mu anladın? Ne sorduğunun önemi yok yazmıştım bak orda tekrar okursan

• 😂 1 yaş iyiymiş ya.. çekinerek nereye kadar gidebilirsin ki..

0|0
    0|0
    • Komik olan kısmı anlamadım

• Haklısın ama bir de ona anlat bunu. Napıcam yaaa

• Beğendiğinizi biri tarafından öğrendiğini varsayarak o ortak kişinin onu cesaretlendirmesini isteyebilirsiniz.. o da olmadı siz bir kenara çekip konuşun ona cesareti siz verin..

• Güzel bulduğum bir kızın beni beğendiğini öğreniyorum ne yapayım ilk fırsatta tanışırım :)

0|0
    0|0
  • Kizin ahlakina kisiligine bakardm iyiysem konusurdm

0|0
    0|0
  • ben çekingen değilim malesef :D bodozlama girerim muhabbet ahaha

0|0
    0|0
    • Yaa ama diyelim ki çekingensin naparsin 😃

• Neden yaaaa ONU İSTİYORUM

• olmuyorsa olmuyor zorla güzellik olmaz rezil olmayı göz önüne alıp konuşacaksın ozaman madem istiyorsun hem gerçekten onu istiyor olsaydın çoktan rezil olmayı göze alıp konuşurdun

• Hoşlanır, sevinirdim.

0|0
    0|0
  • Oo alırım bir dal

0|0
    0|0
  • çekingenliğe devam

0|0
    0|0
  • yapıştırırım şlap diye derim gel hatunum ol

0|0
    0|0
  • Hemen teklif ederim

0|0
    0|0
  • Kız benden hoşlanıyormuydu bilmiyorum ama sorduğumda hiç aklımda yoktun diyor ve benden 2 yaş büyüktü.. çok çekingen biriydim ama söylemek zorundaydım ileride keşke dememek için şuanda 5 aylık iyi giden bir ilişkimiz var

0|0
    0|0
  • Öpüşelim mi derdim 😂

0|0
    0|0
  • Zükerüm direk :D zuhahahah

0|0
    0|0
  • Evlenirim :D öylede yaptım zaten
    Eskiden büyük avrat al'ki zengin olasın dediler bende öyle yaptım 1 yaş büyük aldım :D

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...