Koc erkegi ve kova kadini?

O koc ben kova nasil oluruz? Kova kadini olarak bagimsizligima tabiki duskunum ama beni seven birinede baglanirim. Peki kova ilehangi burclar anlasir

0|0
23

En İyi Kız Görüşü

• yürümeyeceğini tahmin ettiğim ilişki türüdür. koç erkeği aşırı kıskançtır. kova kadınıysa özgürlüğüne fazlaca düşkündür. her iki burç ta baskındır ilişki fark etmeden iktidar savaşına dönebilir. kısacası tezatlıklarla dolu olacağını tahmin ettiğim bir ilişki türüdür. hayırlısı olsundur.

0|0
    0|0
    • Bu yonu de var tabi. Tisikirler :)

En İyi Erkek Görüşü

• Bence güzel eşleşme. 2 deli birbirlerini güzel idare ederler ;)

0|0
    0|0
    • 2 deliyi gordukten sonra aklima o sacma sarki geldi ya :D. Sagol

• Sen uyma onlara :) benim burcumda koç, bende bir kova ile tanıştım çok tatlı bir kız.
      Birbirimizi motive etmemiz lazım 😄
      Bak aynı durumdayız

• Iyiymis daim olsun :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

12
  • Ayy bnde kovayim. :) Kova kadını ikizler , terazi ve yay burcu ile iyi anlaşır diyor Google paşa ama ne kadar doğru bilemiyorum. ;)

1|1
    0|0
    • Ne cok sevindin ama haklisin kova yok ya buralarda. Bende bilenedigim icin sordum. Tisikirler :)

• Daha baslayan birsey olmadi aramizda zaten neyse herseyi burcada baglamamak lazim ama dediklerinde haklisin

• Tabi canm kişilik meselesi. biraz tani bakalım. Sen zaten hissedersin. ;)

• iyidir

0|0
    0|0
  • Koç-kova ilişkisinden yeni çıktım. Kovaya yazık olur

0|0
    0|0
    • Niye ki? Gecmis olsun.

• Tamamen birbirine zıt iki karakter. Koç özgür, kova sahiplenici. Zekası olan, toparlayan kova umursamayan Koç. İki inatçı karakter. İkili delililk

• Hmm olabilir

Benzer Benceler

Yükleniyor...