Annem Beni Bir Kız ile Tanıştıracağını Söylüyor, Ne Yapmalıyım?

Benim daha önce hiç sevgilim olmadı ve annem sürekli 'bak ileride kız bulamazsın, iş yaşamında kızlar ya kapılmış ya da çok sayıda erkekler çıkmış oluyor' diyor. Ama daha önce hiç sevgilim olmadığı için açıkçası nasıl bir his olduğunu veya durumu nasıl tanımlayacağımı da bilmiyorum. Aslında şu an bu satırları yazarken de kendimi nasıl ifade edeğimden de emin değilim.

Yaşım 20. Kızlarla konuşmak konusunda problemim yok diyemem. Tanıdığım birçok (çok samimi olmasam da) konuştuğum kız arkadaşlarım var ama onlarla konuşurken öyle bir kasıntı ruh haline bürünüyorum ki ya saçma sapan bir konuya giriş yapıyorum ya da 3-5 dakika konuşmama pahasına onun bir şey söylemesini bekliyorum. O aradaki 3-5 dakikanın nasıl bir zaman dilimi olduğunu anlatamam. Ama aslında genel olarak insanlarla iletişim konusunda aşırı çekingenliğe (hiç olmaması gereken yerlerde de aşırı özgüvene sahibim bu arada) sahibim. Mesela birine ismiyle bile hitap etmek bana oldukça zor gelir. Tam ismini söyleyeceğim sırada sanki fazla vurgu yapacakmışım ve karşımdaki de bu duruma kızacakmış gibi gelir.

Neyse uzun lafın kısası daha önce sevgilim olmadı, nasıl bir şey olduğunu da bilmiyorum ve hiç tanımadığım bir insan ile tanıştırılacağım. Benim hayatımda başka öncelikler var. Spor salonu, bilgisayar oyunları, belki biraz dersler hayatımda çok daha öncelikli sıralarda. Son 2-3 senedir sevgilim olmasını fazlasıyla istiyorum ama bazen de diyorum ki kız bana gelse bugün şuraya gidelim, yarın oraya gidelim dese ne kadarına uyabilirim diyorum kendi kendime, en fazla %20-30 oranında uyabilirim gibi geliyor.Çıkıp gezip tozan, konuşan, muhabbet açan, sürekli arkadaş gruplarıyla takılan bir insan değilim.

Ne yapmalıyım? Öncelikle o kızla tanışmalı mıyım? Eğer tanışacaksam gözler benim &uum

0|0
03

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

03
  • Asosyal kal kızlar pişmanlıktan başka bişey değil bilader keşke bende kimseyle çıkmamış olsaydım

0|0
    0|0
  • Knka o kadar kkasm kendini

0|0
    0|0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Benzer Benceler

Yükleniyor...