Nasıl Konuşmalıyım?

Arkadaşlar stajdan bir kız ile tanıştım 7-8 stajyer molalarda beraber oturuyoruz (5 aydır tanıyorum).

Kız ile sürekli bakışıyoruz. Konuşmamız var ama ileri değil.

Whatsapp'da sürekli hadi itiraf et artık demesi neyi itiraf edeyim dediğimda bana aşık olduğunu söyle naz etme artık diyor kalıyorum öyle.

Sevdiği eşyaları zarar gördüğünde bana fotoğraf atması misal kırılmış küpe, çatlamış cam gibi şeyler.

Kız ile aram iyi günaydın mesajlarına da başladı artık ama stajda karşılaştığımda sürekli benle konuşmak istiyor alakalı alakasız olsun konuşturmak istiyor beni.

Molalarda sürekli benden konu açması beraber çekildiğimiz fotoğrafları (6 erkek maçdan sonra çekinmiştik) benim olduğum kareyi kırpıp çok iyi değilmi ya diye yazıp tekrar yollaması... gibi davranışları var.

Yakınlaşıp yakınlaşmamak konusunda hiç bir fikrim yok bir yandan reddedilcek gibi bir his var bir yandan da bu kız reddetmez hissi var içimde.

Asıl sorum şu: Şu anda kıza ne söyleyeyim? Yani gerçekten bir şeyler hissediyor mu? Yoksa bu şekilde sadece Whatsapp'dan mı devam etmeliyim?

0|0
13

En İyi Erkek Görüşü

• Olm ne redetmesi kız senden o adımı atmanı bekliyor. Ama emin olmak istiyorsan eğer teklifi sanaldan yapma buluşalım de seninle konuşmak istiyorum önemli de, gidin bir cafede oturun. Orda karşına böyle bir randevuya hazırlanır şekilde hazırlanıp gelmişse zaten bu iş olacak demektir. Oturursun teklifini yapar çıkışta kol kola gezersin ok ;)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Senden ilgi bekliyo bu kesin. Sen hissediyor musun ona karşı bişeyler? Önemli olan bu bence. Cevabın evetse bir adım at ona.

0|0
    0|0
    • Ben de hissediyorum tabii ki.

Ama adım atmak işte nasıl atıcağımı bilmiyorum galiba kelimeleri seçmek önemli bu konuda.

Yardımın için çok teşekkürler :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

02
  • Kız sana yürüyor bildiğin teklif edersen kabul edecek. Sen de eğer hoşlanıyorsan çok gecikme geç kalırsan kız soğuyup senden çekilebilir. İstemiyorsan da etmeyeceksin teklif sonradan pişman olacaksan

0|0
    0|0
  • Knka oda seni seviyor iste

0|0
    0|0
    • İşte kanka onu anladım ama açılmayı yapamıyorum yani taktik lazım :)

• Tamtik i bosver dogal ol kasma icinden geldigi gibi soyle. Misal gidin bir kafeye icin biseyler yiyin icin sonra sohbet edin konuyu aska felan getir orda seni seviyorm de bu kdr.

• Tamam panpa çok sağol ilgilendiğin için :)

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Benzer Benceler

Yükleniyor...