Gerçekte çok tatlı, fotoğraflarda çok alakasız. Sizin de böyle düşündüğünüz kişiler oldu mu?

Hoşlandıgım biri var. O da benden hoşlanıyor. Üniversite son sınıfa gidiyoruz. Beni görüp ekledi instagramda şimdi konsuuyoruz falan. Fotoğraflarda hiç begenmemiştim ama görüşünce ay ne tatlı hoş çocuk dedim. Fotoğrafları çok salakçaydı. Şimdi arkadaslrıma söyleyecegim ama beğenmicekler bu ne sen çok güzelsin olmamıs dicekler biliyorum. Napmalıyım bilemedim.
  • Evet oldu.
    A seç
  • Hayır olmadı.
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
05

En İyi Erkek Görüşü

• Benim fotoğraflar gibi foto paylaştığımda gerçek halimden farklı biri gibi çıkıyorum gerçek halim çok daha karizmatik ve fotoğraflarda yüzün fotojenik olması önemli ya karizmatik ol fotojenik olma bir işe yaramıyor o yüzden insanları çektikleri fotolara göre değerlendirmemek lazım

1|0
    0|0
    • Sanırım öyle gerçekten bende bu cocukta bunu gördüm. Zaten aynı okulda olmasak görüşmezdim bile..

• Bence direk tanıştır gerçeğini görsünler fotoya bakıpta yorum yaparlarsa kötü durum o yüzden bakın gerçeği bu diyebilirsin hatta caps bile olur foto koyarsın sanalda olan yazarsın altına gerçeğe yakın çekersin birde gerçekte olan yaparsın... :D

• işte o biraz zor farklı sehirlerde arkadaşlarım ve hoşlandıgım kişi

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

04
  • olmaz mı

1|0
    0|0
    • iyi anlamda mı kötü anlamda mı

• Evet oldu.

1|0
    0|0
  • Yok..

1|0
    0|0
  • Iste kizlarin en buyuk egosu. Erkegi yanina yakistiramiyorsun. Belki tipsiz dedigin o kisi seni o yakisikli erkekten daha cok sevebilir.

1|0
    0|0
    • ya düzgün okusana. Ben tipsiz falan demedim. Fotograflarda begenmemiştim. Ama görüşünce begendim diyorum. aama arkadaslarım fotografını görünce begenmicekler

• zor işler bunlar. Umarım her seyin en iyisini istemeyen mütevazi bir kız bulursun

• Cok tesekkur ederim. Bu isler kismet isi.

Benzer Benceler

Yükleniyor...