Hoşlandığım UTANGAÇ erkekle nasıl tanışıp sevgili olcam?

Sadece 1 bucuk ayim falan var. Ve bende utangacım. Beni beğendiğini duymuştum ve ondan 1 yaş büyüğüm

0|0
16

En İyi Erkek Görüşü

• 1,5 ayım var derken? Buluşman ise seni beğendiğini duymuşsan eğer ortak b arkadaş ortamınız var demektir. Ortak arkadaşlar aracılığıyla bir cafede filan buluşun orda tanışırsınız ;)

0|0
    0|0
    • Hayır, 1.5 ay sonra okul bitiyo 😂 Abi konuşmuyo ki, yakınıma oturuyo, gözlerimin içine bakıyo, bişey sorduğumdada çoook kısık sesle cevap veriyo. Yani ben sürekli konu açamam ki

• Abi biz takipleşiyoruz ki internette. İsimlerimizide biliyoruz yani. Başka şeyler lazım

• Heee.. E ozaman internet üzerinden konuşun realde utanabilir ama sanalda daha rahat konuşur ;) Sanaldan konuştukça sana alıştıkça 2-3 güne realde daha rahat konuşursunuz :)

En İyi Kız Görüşü

• Utangaç olmayın şu konularda ya

0|0
    0|0
    • Peki ben buna nasıl adım atıcam 1 ay zamanım var sadece

• bir arkadasından yardım al numarasını alsın sende mesaj at işte kır zincirlerii 👄

• Numarası varda yani daha tanışmadık ne diye mesaj atıcam ki

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

05
  • Sınırları zorluyorsun. Ama git otur yanina bir bahane den konuşmaya başla gerisi gelir ;)

0|0
    0|0
    • Dün 5 dakika falan yan yana oturduk, gözlerimin içind bakıyo ama konuşamıyo. bir soru sorduğumda da çok kısık sesle cevap vermişti

• Benden hoslandigini duydum dedin utangaç insandan zarar gelmez şöyle gitsin tanisirsiniz görücü usulü cikiverin sizde zamanla tanirsiniz birbirinizi ;) :)

• Hoslandigini degil hakkimda "cok guzel kiz" demis. Ama iste gende utangacım ya o yuzden soykeyemem

• Bende testere sesi nerden geliyor dedim amma kestin beni yakışıklı de

0|0
    0|0
    • Hahahaha onu görünce içimden "ştt yakışıklı evlenelim mi 😏" diyorum hep 😂😂😂

• Ya sende ne desem itiraz ediyorsun yap işte birseyler 😂

• Ya çocuk çok sessiz sakin ve çekingen biri, yani daha başka şeyler yapmam lazım

• Boşver gitsin

0|0
    0|0
  • Git konuş Sen

0|0
    0|0
  • Sen sorun etmiyormusun... doğum tarihlerinizi merak ettim.. Genelde kızlar kendileri ile yaşıt ı bırak illaha kendilerinden büyük olan erkekleri tercih eder. Brova sana tebrik ettim gerçekten

0|0
    0|0
    • Benim icin bir sorun yok ama cevrenin tepkisinden cekiniyorum. Dogum tarihlerimizi vermesem daha iyi olucak

• 13 ay var

• benim kız arkadaşım benden 20 ay büyük.. :)

Benzer Benceler

Yükleniyor...