Seven Adam mi olur?

İnstagram da takılırken biri mesaj attı. Çocuk çok tatlı biri ve koç burcu. İşte ben senden çok hoşlandım konusalm falan filan diye tutturdu. dedim iyi madem nolcak konusalm. Sonra işte Üniv buraya gel falann demeye başladı bnde guldum snra evlensek falan dedi yanıma yakisirsin dedi. Konuşa konuşa isindim çocuğa. Snra başka muhabbetler açmaya çalıştı (sarlsam , yatsak film izlesek falan) bende o muhabbete grmedim hee dedim gecistrdim. bir baktm durduk yere engel yedim çocuktan. Bana nedense koydu bu umrmda degl aslında. arkadaşça konustgm bir kaç erkek daha vardı onlarda konuşmak istemiyor. SOZLESMİSLER SANKİ kafayı yiyeceğim problem ne :(

0|0
018

En İyi Erkek Görüşü

• Sözünde duran adam olur

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

017
  • Sen yine rahatmişsin, ben kiza selam dedim engelledi :-D

1|0
    0|0
    • Bnde herkese yazmam ki tipine bakarim yuuzndde serfszlik yksa cvp yazarm

• Problem onların beyinleri ile cinsel organlarının yer değiştirmiş olması.

1|0
    0|0
    • Bilmiyorum ve ben aşırı duygusal bir insanim. beyniyle dusunemeyp kalbiyle hissedemeyen adamlar ölsun

• Haklisin galiba. arkadasm safsin dedi ve sustu bugün. Saflık değil aslında adam sanmak mesele

• Arkadaş var dost var işte. Ben ise şu an senin hayatında hiç kimse. Doğruları yüzüne tokat gibi çarpandır senin dostun. Gerisi bir grup kuru kalabalık. Hatalarla doğruyu bulur insan. Ama geri dönüşü olmayan hatalardan seni döndürenler de dostlarındır. Adam sanıp yüz verme böyle kişiliksizlere.

• Ben konuşurum senle be arkadaşım takma kafanı 😊😊 Bak tebessüm ettim Sana olumlu ol

1|0
    0|0
  • Baktı bu genc cocuk daha yatak ıslerıne meraklıdır 2 kandırırım evlılık fılan atarım yataga cakar yolu verırım dıye dusundu baktı olmuyor yol verdi bukadar basıt sen takma bunları her genç kızın başına gelir.

1|0
    0|0
  • Demek seninkiler hava değişiminden etkilendi.. Bir anda düştü tüm tesellileri.. Aç film izle bari..

1|0
    0|0
  • yüksekten uçmuşsun bulunmaz hind kumaşı değilsin senin için en iyi şey YALNIZLIK

0|0
    0|0
  • engel atmasının mantıklı bir açıklaması olabilir neden suçluyorsun bilip bilmeden ki?

0|0
    0|0
    • Durduk yere bir insan neden engel atar ki anlamadm? Ben ona arkadaşça konusalrz dedim kaç kere istemedi. Smdi ne oldu da engwel attı

• durduk yere atmaz diyorum işte sana biraz mantığını çalıştır bir sebebi vardır

• durduk yere engel attığına inanırsan tabi ne olduğunu anlayamazsın

• Önüne gelene cevap vermen problemdir belki?

0|0
    0|0
  • Olur sis

0|0
    0|0
  • Yaş kaç 16 mı

0|0
    0|0
  • Erkek ile Kız arkadaş olamaz. Barut ile ateş misali.

0|0
    0|0
    • Uzagiz biz ve ben asla gorusmem diye dile getrdim galiba engeli ondan yedim. Uçkur duskunu pislikler. Sadece konussak nolur sanki

• İşte bende bunu diyorum ya güzel kardeşim. Amacına ulaşamayınca engel bu kadar basit.

• En iyisi oldu o zaman

• şu yazdıklarını okurken bile amma malmışsın dedim bu kadar bariz yalanlara.. ki kızlar tam senin yaşlarında ciddi şekilde yaşıyor bu sendromu..

0|0
    0|0
  • Amacina ulasamayinca ugrasmak vakit kaybetmek istememis. Kac yasindasiniz gercekte?

1|0
    0|0

4 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...