KIZLARLA GİDİP KONUŞUYORUZ HAYIR ALIP STRESE GİRİYORUZ NE YAPMALIYIM?

Evet arkadaşlar perşembe günü yine bir kızla göz göze geldik epeyi bakıştık sonra o dışarda oturuyordu gelip bizim olduğumuz çadırlı kısıma geldi karşı çapraz masa biraz bakıştık epeyi tek başına oturdu telefonla oynadı 15-20dk belki gidip konuşmamı istedi ama kalbalıktı orası cesaret edemedim bölümüne gitti 3-5 dk sonra bizde gittik sonra baktım bölümün girişinde masada oturuyor kimsede yok gidip konuştum hayır dedi ya ben anlamıyorum neden hep hayır cevabı oluyor diyeceksiniz ortam yap bizim bölümde 1 kız var oda zaten olmaz başka türlüde ortam nasıl yapayım arabamlamı gideyim cafeye ne yapayım bilmiyorum gerçekten dürüst olarak profil fotoma bakın yakışıklı değilsem söyleyin bende ne olduğumu bileyim darılmaca küsmece yok kızlar hep bakıyor gözleri üstümde gözüme hoş gelene bende bakıp konuşmaya çalışıyorum cesarette var ama olmuyor son 1 talip aday var ama bu çok çok güzel bu son şansım son taliple 4-5 defa karşılaşıp bakıştık arkadaşlarınada söylemiş onlarda sürekli beni takip ediyor şimdi bunlada konuşurum ama ya hayır derse diye korkuyorum sizce bu kızla nasıl konuşayım.

0|0
12

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

12
  • Darbükatör müsün sen? Tipin aynı darbuka çalan 8-10 yaşındaki Dolapdere çocukları gibi...

0|1
    0|0
    • ne darbükatörü yav 6-7 ay önceki foto yaş 18 bu arada.

• içinde kalsın diyiyorsun iyi tamamda kendin ödün verme olmamış ben çokmu bir üstün varlığım bende bir insan zaten yav öldün bittim demiyorum benimki etkiye tepki sadece.

• Bırak etkiyi kızlar etsin sen tepkiyi çok geç ver. Doğru zamanda ve doğru yerde.

• Bakışmak...
    Öyle herkes hoşlandığına bakacak diye bir kaide yok. Bir erkeğe dik dik bakarsan o da sana dik dik bakar aynı şekilde, 'bu öküz neden bana bakıyor?' diye; bir kız da bakar 'neden bakıyor öküz?' diye.
    Anlatmak istediğimi anlatabildiysem bir yanlışını daha düzelteyim, kendince yakışıklı olduğuna dair bir fikre kapılmışsın; ancak çok yanlış bir düşüncedesin. Böyle bir düşünce kendini beğenmiş hareketler yapmana yol açar ve çirkin bir insanda bu tür hareketler çok itici durur.
    Biraz oturamaklı ol, adam ol, ağır ol. Öyle her önüne bakıp milletin rahatını bozma ve kendi imajını zedeleme. Tipsizsin fakat her şey tip değil; imaj edin.

0|0
    0|0
    • eyv ben zaten yakışıklı düşüncesi değil kendimi öyle güzel buluyorum diyelim kendimi beğenmis hareketlerim yok önüme gelene bakmıyorum sadece bana uzun uzun bakana bakıyorum

• Bak bu bir sorundur. İnsan kendi hareketlerinin farkında olmaz, sende büyük ihtimalle değilsin. Mesela bende her gün bir kafe de onlarca kızla göz göze geliyorum ama bir daha dönüp bakmıyorum bile, çünkü bu gayet normal bir durum. Bir erkekle de göz göze gelirsin aynı şekilde çünkü, karşı cinsi tamamen farklı bir tür gibi düşünmeyi de bırakmalısın bu yüzden.
      Sende bir çok psikolojik sorun gördüm, sadece detay kısmında yazanları okuyarak hemde. Kendine dikkat et, git bir kontrol ettir iyi bir psikoloğa. Söylediklerimde tamamen ciddi ve samimiyim, umarım dikkate alırsın. İyi geceler.

• abim sen heralde zannettin biri bize baktımı ağzımızı açıp bakıyoruz kesinlikle öyle birşey yok diyoyorum ya bakana bakarım yani olay şu bana vurana bende vururum hareketlerimin farkındayım sadece ne yapacağımı bilmiyorum her yolu deniyoruz olmuyor onun için soruyorum zaten size ne yapayım biz sana göre çok daha çok sorunluyuz sıkıntılıyız çünkü büyütülme şekli değil büyüme şeklimiz böyle

• belkı yanlış ıfade edıyorsun kendını

0|1
    0|0
    • olabilir genel konuşmam pardon 1dk bakarmısın konuşa bilirmiyiz veya biyerde oturup biyerde oturup çay kayve içelim tanışalım diyoyorum olmuyor zaten :)

• doğru diyorsun öyle sonradan başka biri çıkıp aklını alabiliyor saol :)

• yanı bencede kacırma

Benzer Benceler

Yükleniyor...