Kızlar, Ayak Seven Biri Nasıl Görünür?

Merhabalar 21 yaşında bir erkeğim. Küçüklüğümden beri bayan ayakları ilgimi çekmektedir. Ancak makyajlı tırnağı bakımlı uzun falan kesinlikle öyle değil. Tırnaklar kesilmiş tırnakların yapısı çok düzgün ayakta en ufak kusur olmayan özellikle genç ayaklardan hoşlanıyorum. Birçok bu konuda makale okudum onlardan hiçbiri bana uymuyor. Ayak parmakları falan yalama çok iğrenç ben ayak altı yüzü ve topukları seviyorum. Sevgilim olsa onunla seksten çok temiz ve doğal bakım yapılmış kesinlikle oje olmayan tırnaklar kesilmiş olarak onu öpmek yalamayı daha çok düşünürüm. Fetişim diyerek sahneye çıkanlardan değilim mutlu olmak veya mutlu etmek için farklı bir yol olarak görüyorum. Bayan arkadaşların yorumlarını bekliyorum bu bir hastalık mıdır geçer mi, bir de şöyle bbirşey var mesela bir bayanın tipinden ayak şeklini yapısını %90 çözüyorum bu derece oldum. İlerleyen yıllarda eşime yatarken ayağını öpsem veya yatakta sizce nasıl tepki olur bu konu ilgili tüm yorumları bilmek istiyorum. Hastalıksa nasıl geçer bu da önemli

0|0
3

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• İğrenç

0|0
    0|0
  • hastalik oldugunu düsünmüyorum.. benim baska tanidigim insanlarda var hemen ayaklara bakip bir kizin güzel olup olmadiginin tespitini yapabiliyorlar.. ayrica evlendigim insan beni ayaklarima kadar seversede cok mutlu olurdum ;)

0|2
    0|0
    • Gerçekten öyle ama herkes özür dilerim s. x düşünebilir. organın organa girmesi sonuçta bu ama ne bileyim mesela sevgilimle veya nişanlım olursa evde otururken ayağını ustume atması yatarken falan veya sırf onun mutluluğu için yatarken ayağını öpmek hem beni hem onu mutlu eder diye düşünüyorum. Bazen çarşıda gezerken bayanlar görüyorum ayak yapıları bozuk midem de çok kötü bulanıyor böylede bir durum var

• bende her bayanin ayaklarini begenmem. ayak bakimi cok önemli. dedigim gibi yanliz degilsin kardesim, senin gibi tanidigim baska insanlarda var.. ayrica güzel hayaller kuruyorsun, umarim gönlünce narin ve zarif ayakli biri cikar karsina ;)

• teşekkürler :)

• Çok hoşuma gider

0|1
    0|0
    • Mesela neden hoşunuza gider ve özellikle nerelerin öpülmesi

Benzer Benceler

Yükleniyor...