Cocuk neyin kafasinda? dalga geciyorum diyo bide?

Neredeyse cikma evresinde olcagim cocuk bana bugun dediki 2 gun ev. bos dedi sonra. kimi alcan dedim bir kizi dedi adi ne. merve dedi dedim dalga mi geciyosun o da dediki evet dedi? Neyin kafasi? Amac ne?

0|0
1218

En İyi Erkek Görüşü

• Seni yemliyo saf :D bakalım kıskanıyon mu kıskanmıyon mu acaba umrunda mı yoksa değil mi umrunda olursa hosuna gidecek sevginden emin zamanla iyice yürür sana çıkma teklifi gelir yoksa umrunda olmazsa kıskanmazsan felan demekki sallamıyon oda sana acılmakdan vazgeçer oda seni sallamaz. Amaç bu. Kadınlar seytan dersiniz bide , seytanın arkasındaki gizli el erkekler anasını satim :D

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bence kesin kova burcu orjinal orjinal takiliyor sana iste ciddi degil

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

1117
  • amaç arama adam bellı etmıs nıyetını ıste cok fazla düşünmene gerek yok

0|0
    0|0
  • Üniversite çağındasın. Düzgün cümle kurmayı öğrenmelisin öncelikle. çocuk şaka yapmış takılmış sana sende ona aptal de :)

0|0
    0|0
  • amaç belli bence hevesini alıp sonrada herkes yoluna anla kız nedemek istediğimi

0|0
    0|0
  • Salla ya

0|0
    0|0
    • Ayric bisi sorcam bu cocuk bana mesaj attigi saat cikiyo whatsapptan son gorulmesi son saat goruluyo sonra birden son gorulmesi simdiki saat oluyo sonra tekrar degisiyo?

• Mesaj yazdi 01.14 te ama simdi ise hala 1-5 te son gorulmesi duruyo

• Netini kapatıp WhatsAppa girip cıkınca netini acıyor olabilir ya da WhatsAppta sorun olabilir öyle olunca sayfanı yenile

• Yoksa adın mervemi
    Çok şey etme yani mal işte

0|0
    0|0
  • saka yapmış at tribini de büyütme mevzuyu

0|0
    0|0
  • seni istiyor işte :)

0|0
    0|0
    • Cocuk sence sirf cinsellik icin mi benle olmak istiyor? Mesela gecen beni baska nodan denedi dediki sana asigim kalp cekiyo senle cikmak istiyorum benimle cikarmisin dedi sonra o gercek konustugum cocugu ornek verdim gec takmaylanilgili o da dediki onlarinki ask degil onlarin cani baska sey istiyor dedi? bunu o mu yazdi sencenbi taraftanda kritik ediyor cikmayanla se x mi konusulur diye

• şimdi sana şu sebepten seni istiyor diyemem ama erkek bir kızla çıkmadan önce kendini belli eder ne amaçla çıkmak istediğini ya da takılmak istediğini... örn: geçen bir kız arkadaşa çocuğun biri benim senle niyetim farklı demiş kız anlamadığını söylüyor. bu kadar saf ya da düz mantıklı olmayın çok ciddiyim bir erkek ne olursa olsun kendini belli ettirir severse de cinsel açıdan yaklaşırsa da size kalan bu basit şeyleri algılamak. mesela çocuk sana benim niyetim farklı diyorsa farklıdır yani bunu anlayamayacak kadar saf yahut mal olmamak gerek ;)

• soruc soruuyo s1kim

0|0
    0|0
  • Seni eve çağırmaya çalışmış

0|0
    0|0
  • Büyüyecektir

0|0
    0|0
  • oha salakmış

0|0
    0|0
  • Merve sakasi var ya kanka

0|0
    0|0
  • seni kızdırmak icin demis :)

0|0
    0|0
    • Ayrica bisi dicem ben onun mesajina cevapp vermedim eskiden hemen sorguya cekerdi simdi ise dediki mavi tik yazmak istemezsen yazma sen bilirsin dedi? Ne alaka?

• o zaman bulmus öküz bir baskasını

• kıskandırmakdır kesinlikleee

0|0
    0|0
  • Seni sinamis devir kotu kolla dotu

0|0
    0|0
  • dalga geçiyor zaten :D

0|0
    0|0
  • eve gel sevişelim diyorç.

0|0
    0|0
  • Kıskandırmaya çalışmış olabilir bence

0|0
    0|0
  • Kıskandırmaya çalışmış

0|0
    0|0
    • Nedense bu cocuk beni denedi farkli numaradan sana asigim ayaklari ama anonim olarak yapti galiba ama eskiden hep konu bul derdi simdi beni sanki girgira aliyomus gibi geliyo neden bilmiyorum samimi oldugumiz icin mi anlamadim

• O bence sana yol yapmış 😊😊

0|0
    0|0
    • Bu coxuk aybusini banaa yapti gozlerime bakamasi utandim desi ve ayrica su aralar cinselligw bagladi diye tavirlari da degisemey dimi

• Salla

0|0
    0|0
    • Seven hoslanan erkek kizlancinsellik konusurmu ya da onu dusunerek mas yaparmi nesela konustugum cocuk bir anda bahane olarak biras muzik dinlip gelicem demisti? Ne alaka? 😂

• Gereksiz biri uzak dur

• merve ile mutluluklar dilerim arkadaşa

0|0
    0|0
  • Seni cagirmak istiyordur 😄

0|0
    0|0
  • Seni çağırmak istemiş ama utanmış (:

0|0
    0|0
  • Kaç yaşında bu çocuk? 14 falan mı?

0|0
    0|0
  • Ergen

0|1
    0|0
  • Seni yoklamış yol ver.

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...