Sürekli etrafınızda olan ilgisini çektiğiniz kişi bir anda umursamasa ne yaparsınız?

sizin heryerde gördüğünüz biri var diyelim okulda. hal ve hareketlerindende az çok anladınız hoşlandığını bir çok kere göz göze geldiniz bu aylarca sürdü falan ama bir tanışma yok. Hemen sonrasında bu kişi tüm ilgisini alakasını kesse önceden aynı ortama girmek için çabalarken şimdi kazara aynı ortama gelince yer değiştirse görüş açısından çıksa falan hiç dönüp bakmasa , görmese ne yaparsınız ve ne düşünürsünüz? Sonuçta önceden bayağı bir ilgiliydi
Güncellemeler:
Peşinde koşan bendim daha doğrusu bir iletişim kurmadım hiç sadece saatleri veya yerleri kestirerek oralara gidiyodum bir anda kestim tüm ilgiyi geçenlerde üst üste karşılaşma ve göz göze gelmeler oldu. sonra bu hafta ben tüm şlgimi kestim gördüğüm yerde sırtımı döndüm veya görüş açısından çıktım başka biyere gittim falan. ne düşünmüştür merak ediyorum. böyle yapmakla yanlış mı yapıyorum acaba ama büyük zevk veriyo bana. umursanmamak basıl oluyomuş görsün istiyorum.

0|0
15

En İyi Erkek Görüşü

• Demekki ilgini çekmeyi başarmış ;) Kaçan kovalanır hesabı, o seni kovalıyordu şimdi sen onu :)

0|0
    0|0
    • Yalnız ilgiyi kesen kiş benim. önceden ben onun peşindeydim birden kestim biraz neye uğrasığını şaşırdı ama be düşünüyo ne yapar onu kestirmeye çalışıyorum yanlış bir adım atmamak için

• İlk iki vümle doğru ve orda kaldı yani devamı yok. ben ilgiyi kestim bitti o bişey yapmadı sadece ilgiyi kestiğimi gördü. şimdi ne yapar ne düşünür diyorum. oda varsa en ufak bir düşüncesi bitirir mi ya da hırs yapıp peşime düşer mi bunu soruyorum

• Bence hiçbirşey yapmaz. En azından şimdilik, eğer seninle ilgili düşüncesi varsa ilerleyen zamanda seninle iletişime geçer zaten.

En İyi Kız Görüşü

• Umrumda olmaz vazgecmistir vsvs diye düsünürüm..

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

04
  • Sevgisi vardır hala ama senden umudu kesmiştir bnce

0|0
    0|0
  • Gözünün beni kestiğini ama biraz zaman geçtikten sonra benim ona uygun olmadığımı düşündüğünü düşünürüm.

0|0
    0|0
  • Sen hoşlanıyormusun veya ilgii belli ettinmi

0|0
    0|0
  • Şuurunu kaybettiğini dusunur um

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...