Bilmediğiniz birinden mesaj gelse?

Facebooktan tesadüfen bir profil fotosu gördüm. İlk kez böyle bişey oldu. Aklıma takıldı sürekli açıp baktım profiline. Sonra hakkında araştırma yaptım. Kendisiyle farklı şehirdeyiz. Meslek olarak yakınız. Sosyal medyada ortak bir şey bulamadım. İletişim kurmak için bahanem yok. Bir an ona mesaj yazacak oldum ama vazgeçtim. Beni sapık askıntı şımarık biri gibi sanmasından korkuyorum. Ama başka türlü iletişim şansım da yok. Ne desem ne yazsam ciddi samimi ve gerçekçi olurum sizce. Bana fikir verenilir misiniz?
Güncellemeler:
Kızlar neden ilgilenmiyor bu konuyla. Hani dayanışma ☺

0|0
010

En İyi Erkek Görüşü

• Biliyor musun buraya yazdıklarını aynısını ona yaz. Inan daha samimi gelir ona. Şansın da artar.

1|2
    0|0
    • Çakma bir faceden denedim ama hemen engelledi. Tabi onda foto vs hiçbişey yoktu ve daha cesaretliydim. Nasılsa kim olduğum belli değildi. Hiç cıvık biri değilmiş hem sevindim hem cevap vermediğine üzüldüm. Açıklardım gerçek kimliğimi eğer isteseydi

• Yaz ama yazmadan önce umutlanma. Kendini en kötü ihtimale hazırla. Ve doğal ol. Içinden geldiği gibi davran.

• Teşekkür ettim.

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

09
  • Faceden birine yazarken fake hesap olmadığına inandırman lazım birde öyle hemen inanmaz sadece doğal olmalısın ve biraz ısrar etmelisin bence sana güvenirse ancak cevap verebilir. Malum günümüzde hertürlü dolandırıcılık mümkün kimse kimseye güvenemiyor

0|0
    0|0
    • Evet öyle. Dolandırıcı değil de rahat bir insan olduğumu düşünmese yeter

• :) iyi fikir

• Kesinlikle 😂😂😂

• gördüğün profilden veya bir fotodan etkilenmen zaten çok abes bir şey şahsen görürsün amenna derim ama sen sosyal ortamdan flan diyorsun bence yapma bu yanlışı

0|0
    0|0
    • Foto videosu sesi ve hakkındaki bilgiler sayesinde daha da ilgimi çekti. Yüzü gülüşü gözleri insanın hayalindekü tiple benzer olunca kafaya takılması normal bence. Sizce değil mi?

• hhh çok yönlü düşünmek gerekiyor

• mantıksal olarak düşündüğünde senin bir bayan olarak bu şekilde duruma yaklaşman la benim bir erkek olarak yaklaşmam arasında ki fark diyelim dedektif olayını ama inan senişn sorduğun soruyu soran ben olsam ve sen bayanları tanıyan biri olark benim düşündüklerimin benzeri yönlerde beni yönlendirmeye çalışırdın gibi geliyor bana

• Merhaba diyerek başla. Sapık sanmaz.
    Belki kaderindeki kişi o bile olabilir.

0|0
    0|0
  • Sizde bu düşünce neden oluyor bilmiyorum ki, kız mesaj atarsa sapık sanılıyor sizde

0|0
    0|0
    • Anlamadım ki kız erkek olmakla alakalı değil. Sosyal medyanın verdiği bir izlenim bu. Herkeste olabilir sapık düşüncesi. Sapık derken de şöyle. Çapkın gibi yani. Öyle düşünmesini istemem

• Bence de faceden falan iletişim kurmak istemek normal. Çünkü artık insanlar sokakta karşılaşmıyor herkes nette iletişim halinde. Herkes kötü niyrtli olacak diye de bişey yok ama ne bileyim byan olduğum için hatalı bir davranış olabilir yanlış anlaşılırım diye çekiniyorum. Hafif biri sanmasından korkuyorum açıkçası

• Öyle bir düşüncen varsa yaklaşma zaten emin olmadan, genel de ilk düşündüğün her zaman için doğru olanıdır

• görünüşünü beğenirse ne yazdığının bir önemi olmaz bence

0|0
    0|0
    • Nasip. Ben bir görüntüsüne takıldım mesela. Gönül işte :) hayırlısı bee

• O da seni begenir

• Ya insan arada bakmaz mı diğerlere falan. İstek gönderip dikkat çekmeye uğraşmak da gurur yaptırıyo bana. Bekliyprum msjı görsün de bişey desin diye. Ne gıcık bir bekleyişmiş ☺

• profil fotosuyla, bu hale geldin,, :)

0|0
    0|0
    • Ya nasip işi Allah bilir ama dediğim gibi hayalimdeki yüz :) hayalimdeki gülüş...

• sana ne yazılırsa dikkatini çeker ve samimi bulursan,, sende öyle yaz , kaybedecek bişey yok , bence

• Erkek bakış açısını öprenmek istedim. Görüşleriniz için teşekkürler. Deniycem bişeyler artık ☺

• Bilgisi olduğu bir konuda soru sor

0|0
    0|0
    • Onu düşündüm ama kendi kendine neden ben der dedim :)

• Hadi ya ☺ inandırıcı geliyormu peki veya ciddiye alıyor musun oni mesajları ☺

• E yani bildigim bir konuda aciklama yapmak hosuma gidiyor 😃

• Fake dir

0|0
    0|0
    • Değil ailesini bile buldum. Tamamen ge rçek

• Tanışmak mu istiyorsun

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...