Kıza acilmak istiyorum ama?

Kiza acilmak istiyorum ama kiz beni red ederse ne yapicam. Kizi seviyorum o yuzden kendime ekstra bakmaya basladim ama eger kabul etmezse tekrar eski halime donerim ve kiz beni tanimiyor ama surekli bakisiyoruz benden kucuk bir yas ne yapabilirim?

0|0
13

En İyi Kız Görüşü

• Önce instadan ya da face ten ekle ilk adımı at kız hoşlanıyoaa kabul eder zaten sende cesaretlenirsin bu sefer okulda arkadaşlarınla ortam ayarlar konuşursun.

0|0
    0|0
    • Ya ekledim ama bir olay yuzunden silmistim sonra tekrar yolladim birkac hafta sonra kabulde etmedi red de etmedi bende geri cektim istegimi

En İyi Erkek Görüşü

• Reddetmezse mk, Erkeksin sen!!! Kardeşim Her Halukarda İki Olanak Var.. Ya Olur Ya Olmaz...:) Dik Dur

0|1
    0|0
    • Haci haklisinda gurur mu oluyor yoksa red edilme korkusumu anlamadim

• Haci nasil konusacam onu bilmiyom yuz yuze konusamam faceten eklemistim birkere bir olay yuzunden sildim ordanda konusamam ortak arkadasimizda yok anlayacagin zor benim is

• ulan çık yüzüne de ki seni seviyom, daha da 4 saniyelik bir cümle için yorma kendini

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

02
  • Sana bakmayana sende bakma

0|2
    0|0
  • Fazla açılma boğulursun sonra kadın derin

0|1
    0|0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Benzer Benceler

Yükleniyor...