Egosu fazla olan bir insanın egosunu nasıl düşürebilirim?

onu sevmediğim halde bir erkek benim hakkımda arkadaşlarına ben seviyor diye saçma bir dedikodu yaymış bunu düzeltmek için ne yapmalıyım ya da yapmamalımıyım söylermisiniz umursamaz davranmam yeterli mi lütfen yardımcı olun

0|0
29

En İyi Erkek Görüşü

• bir şey yapma umursamaz ol, arkadaşların sorarsa yok öyle bişey falan de

0|0
    0|0
    • sorunda bu kimse birşey söylemiyor sorsalar söyleyeceğim koskocaman bir sessizlik var ortada darlanıyorum hayır demek istiyorum ama herkes gizli mi tutuyor bu durumu ya da ihtimal mi vermiyorlar.

• dedeğim gibi söylemiyorsa sende hiç öyle bir şey yokmuş gibi davran ve o çoçukla hiç ilgilenme, yani karşılaşırsan gözlerinin içine bakma veya ona diğerlerine davrandığın gibi davran

En İyi Kız Görüşü

• İlgilenme, sana sevgisi ağır basıyorsa kendi düşürecektir.

0|0
    0|0
    • mümkünse beni sevmesin uzak dursun yeter

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

18
  • Sadece umursamaz davran. Ve özellikle rastlantıymış gibi onun olduğu yerlere gidip, onu hiç görmemişsin orda hiç yokmuş gibi davran. Arkadaşlarının yanında yerin dibine girecektir zaten hatta ve hatta sırf onun için bir manita ayarla kendine öyle git. Ya da ben birini başka biri için üzmek istemiyorum dersen, varsa fedakar bir kankan onunla sevgiliymiş gibi git.

0|0
    0|0
  • Sizin yerinizde olsam onun arkadaşlarının önünde farklı erkekler ile görüşür ve yalanını ortaya çıkartırdım. Bu şekilde arkadaşları önünde küçük düşecek ve egosu taban yapacaktır.

0|0
    0|0
  • Umursamaz olursan daha iyi olur ve çocukla hiç konuşmamaya çalış
    Hatta hiç cevap verme
    Ve karı gibi dedikodu yapma diye de iğne gibi laflar sokabilirsin
    Bu da senden soğumasına neden olur

0|0
    0|0
  • Bana da aynı şeyi yaptışar hatta çocuğa da söylediler eğer itiraz edersen kesin bu kız seviyor havalarına giriyorlar ama takmayınca hiç bir şey olmuyor

0|0
    0|0
  • Yüzüne vurarak sen ne yaptığını zannediyorsun cinsinden

0|0
    0|0
  • Boş işlerle uğraşmayın

1|0
    0|0
  • Düşüremezsin.. Anca imana gelmeli büyüklenmemeli

1|0
    0|0
  • Düşmez zorlama sana yol verir egosuna vermez