Seviyor mudur hala?

Okulda bir kız var. bir buçuk yıldır hoşlanıyorum. Oda bu senenin başından beri belli ediyordu hoşlandığını. Ama gidip söyleyemedim hoşlandığımı. Gerçi beni tek gördüğü Zaman tek kalıyordu arkadaşlarından ayrılarak konuşmak istediğini belli ediyordu sürekli ama ben gidip konuşamadım. Sosyal medyadan tanışma amaçlı ulaşmaya çalıştım geri dönmedi bile. Acayip gururlu bir tip. Son bir iki aydır haftada bir iki kez ancak görüyoruz birbirimizi. Benim dersim olmadığı için okula gitmiyorum. Sizce hala hoşlanıyormudur yani hoşlanmışsa eğer? Olumlu cevaplar alırsam en kısa zamanda konuşacağım.

0|0
14

En İyi Erkek Görüşü

• Hoslaniyordur eger hissediyorsan. Hoslansa da hoslanmasada sen seviyorsan soyleyebilirsin. Sonucta cok konustugun birisi degil. Kabul etmesede biraz uzulursun gecer gider. Dersinin olmadigi bir gun git ve konus. Hatta ayni derse girebilir miyiz filan da de. Kabul ederse yaninda derse gir. Sendeki aksiyonu elektrigi alsin. Gerisi kolay

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hoşlanıyodur kızlar unutamazlar hemen

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

03
  • Dostum sen kızı yanlış anlamışsın bence

0|0
    0|0
  • Kardesm hoslanms sendn snde adim at

0|0
    0|0
  • geçmiş borunun pazarı uğraşma

0|0
    0|0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Benzer Benceler

Yükleniyor...