Bir markette kariyersiniz, bir müşterinize aşık oldunuz ne yapardınız?

Yakın bir erkek arkadaşım kasiyer marketin tam karşısında oturan her gün ekmek vs şeyler almaya gelen bir kıza tutuldu nasıl açılacağını bilmiyor kızla defalarca göz göze geldiğini söylüyor ama kız kapalı ve fazlasıyla utangaç tersler diyede korkuyor sizce ne yapmalı?

0|0
07

En İyi Erkek Görüşü

• Hadi karı yollu olsa, kıçında dar pantolon olsa, suratında 10 kilo boya olsa tamam da, kapalı kadına hangi cürretle aşık oldu o hadsiz herif ya? Kadın Müslüman belli ki. Kapanmış. Kapanmak demek, haramlardan uzak durmak demektir. E hal böyleyken, flörte sıcak bakacak değildir. İçine gömsün aşkını. Yok yere rezil etmesin kendini şeker oğlan...

1|0
    0|0
    • Ciddi düşünüyor yani biraz tanıyıp evlenmek istiyor öyle gezip tozmak gibi hayali yok kız çok güzel baya da tesettürlü

• Ben tavsiye etmem. Açık bir kadın olsa neyse de, nereden yüz buldun da bana sırnaşmaya çalışıyorsun diye sitem etse haklı kadın...

• Doğru

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

06
  • Telen numarasini yazsin bir not kagidina ve fisi verirken onuda eline tutustursun eger kizin da gonpu varsa mesaj atar arar bakmissin sevgili olmuslar

1|0
    0|0
    • Düşündükte bir şey yapmazsa diye korkuyor

• Birsey yapmaz ise kis ondan hoslanmiyor demektir. Yani konussada olmaz o is denemeden bilemwz

• Haklısın düşünelim

• Direk gitsin nazikçe soylesin bunda utanacak birşey yok. :)

1|0
    0|0
  • asil kapalilar utangaç olmuyor onlar ne yere bakan ne yürek yakan. genelleme yapmiorum

1|0
    0|0
    • Çözüm sordum kötüleme yap demedim kızı bende gördüm söylediğin gibi bir kız değil

• hehe sen öyle zanned

• Fise telefon numarasini yazip vermeli ya da o tarz bir kagida

1|0
    0|0
  • Musterimle kinsrdm

1|0
    0|0
  • Aynı mevzu bana da oldu geçen gün 😊😊

1|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...