Aşktan anlamam siz olsanız napardınız çocukla tanışmak istiyorum ama fena utanıyorum lütfen bana bir şeyler önerin?

bir çocuktan hoşlanıyorum benden 2 yaş falan büyük olması lazım başta o bana bakıyodu ben çocuktan korkuyordum böyle kötü birisi diye düşünüyordum önyargılıydım yani bir de ben birinden hoşlanınca böyle suratına doğru dürüst bakamam bile utanırım mesela yanından geçerken hiçbi şey yok gibi davranıyorum ama gittikten sonra ellerimin titrediğini görüyorum tanışmıyoruz ama artık iyi düşünüyorum onun hakkında oysa tanışmadık ta hala ama öyle hissediyorum ama boşa hissediyorum biliyorum çocuk mesela ben gibi davranıyor nasıl desem mesela sınıfının önünden geçiyorum beni görüyor içeri giriyor içten içe beni cezalandırdığını hissediyorum benden vazgeçtiğini beni umursadığını hissetmiyorum ama dediğim gibi beni cezalandırdığını da hissediyorum bir de beni sevsin istiyorum ama sevmesinden korkuyorum hiç sevgilim olmadı belki ondan bana bir yardım edin lütfen yerimde olsanız napardınız
biliyorum suç bende ama hoşlandığımı söylemeyi bırak belli bile edemiyorum bana bir yardım edin lütfen odunum böyle konularda

0|0
34

En İyi Kız Görüşü

• sen konuşamıyorsan onun seninle konuşmasını sağla yanındayken birşey yap etkile onu parfüm olabilir bakıyorsan bakma ona görmesin baktığını ilgilenme biraz egonu yükselt sert dur asi dur zaten o sana gelir salak değilse :) ama belli etme hoşlandığını yoksa baştan kaldırırsın bir taraflarını çocuğun ;)

0|0
    0|0
    • iyi de o zaman ben, ben olmam ki, o şekilde beni sevse ne anladım ben bu işten

• sen konuşamıyorsun ki ama sen konuşsan eyv. onları yapmana gerek kalmaz onun dikkatini üstüne çekmen lazım demek istiyorum ama sen konuşsan mesela bir laf atsan ortaya o da alsa onun hoşlandığı bir konudan mesela ne biliyim arabalardan ya ne biliyim işte kulağın onda olsun nelerden bahseder felan dinlemen lazım takip etmelisin laf edebilmen için

En İyi Erkek Görüşü

• Akışına bırak rahatla derin bir nefes al ve yanına git hafif utangaç bir tavır takın çok hoşuna gider onun konu aç belki oda utangaçtır yardımcı olun birbirinizi taşıyın herşey güzel gider

0|0
    0|0
    • kardeşim diye düşünmez mi bu sefer iki gün baktık hemen kendini bir şey sandı falan diye cidden bir mucize olmazsa onunla konuşabileceğimize inanmıyorum ama istiyorum işte

• Bak bir çok kız beni egoist sanar nedense bilmiyorum boyle düşünme nedenlerini gelip yanıma konustuklarında bazen o kadar tatlı oluyorlarki utangac oldukları için hissetir kendini sevgini bakışlar herşeyi anlatır zaten

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

23
  • Hayatın boyunca keşke demektense yine de git konuş, umursamaz takılırsa da sende aldırma yoluna devam et

0|0
    0|0
    • konuşabilecek cesareti bulsam bile dediğin gibi umursamaz takılıp arkadaşlarıyla falan dalga geçerse benim hakkımda

• 1 kilo makyaj yap demiyorum zaten ama en azından birazcık, güzel bir parfüm etkileyici olmak açısından yani

• evet haklısın valla sağol

• Konuşma başlatacak bir konu bulmalısın ders gibi felan

0|0
    0|0
    • daha önce hiç konuşmadık bile şimdiyse görünmezmişim gibi davranıyor bir anda yanına gidip dersler nasıl diyemem ki napsam bilemedim bana yine baksın istiyorum onu gördüğümde bana bakmasa bile onu gördüğüm için içimde bir mutluluk oluyo ama onun bu umrunda olmayınca buruk oluyo tabi

• Dersin bir kereliğine cesaretini topla derslerin nasıl de ve konuyu açmaya başla zaten anlar o birden bire bunu neden sorduğunu

• Fecden ekle

0|0
    0|0
  • Ondan korktgunu dile getrimssin nedeni nedir?

0|0
    0|0
    • cidden bilmiyorum ama çocuğu kafamda böyle seri katil tipleri falan var ya onlara benzettim komik ama cidden benzettim bende korktum onu her görüşümde kötü kurguladım karakterini yani kafamda oysa bir kere karşılaştığımızda gülüyodu sevimliydi ama çok utanmıştım hemen başka yere bakmıştım

• sannetmiyorum insan her bakıştığına bir şey hissetse memlekette sap kalmaz zaten

• Haklsn ama surekli ve uzun suredir bu devam ediyorsa mutlaka bisey vardir

• Birak o sana gelsin

0|0
    0|0
    • gelmez ki gelmesi için bir sebep yok bence iki gün baktığı üçüncü gün bıktığı biriyim ben onun için bence

Benzer Benceler

Yükleniyor...